| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 18:08 Заглавие: ford 2003r |
|
|
| Колеги, интересува ме с какъв интерфеис да чета и записвам епрома на този касетофон, защото е напълно блокиран (епрома е 77007МС) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 18:18 Заглавие: |
|
|
| Ако имаш бин , запиши едно 93С46 и сложи него.Иначе аз я чета с Orange-2 . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 18:23 Заглавие: |
|
|
| Пробах да запиша като 93С46 но касетофона изписва (ЕЕ) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 19:28 Заглавие: |
|
|
| ilian_cho написа: | | Пробах да запиша като 93С46 но касетофона изписва (ЕЕ) |
Тази памет можеш да я четеш като 93-ка, но не можеш да я пишеш. Вземи една 93С46, запиши работещ дъмп и тогава ще тръгне с нея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
prodan Нов потребител

Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 42
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 19:31 Заглавие: |
|
|
93c46 и 77007 са съвсем различни памети!!!
програматор за 77007МС можеш да вземеш оттук
http://forum.joniks.com/ShowPost.aspx?PostID=2524
... надявам се си наясно че областта със кода е защитена от презапис... все пак добрата вест е,че броячът не е
момчета не въвеждайте човека в заблуждение !
ако имаше възможност да се замени с 93с46 нямаше да е необходимо да се събира емулатор от PIC+MW |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 20:51 Заглавие: |
|
|
| Според мен вместо 77007МС може да се сложи само 77005МС. Аз я чета с UPA. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 23:16 Заглавие: |
|
|
| с 93С46 на други фирми ще стане успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 8:58 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ви за отзивчивостта, но не мога да сваля програматора от посочения адрес въпреки, че се регистрирах |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 9:54 Заглавие: |
|
|
аз имам програматор SEEPROG - и мога да ги презаписвам - само че презаписва първите два реда от адресите ,там кадето е блокировката и след като го разблокирам с калкулатор му вземам кода / при тези чипове кода не се сменя или променя / _________________ http://gallery.devinbg.org/main.php?g2_itemId=97
колкото повече научавам---разбирам ,че нищо не знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 11:13 Заглавие: |
|
|
| Колеги свалих паметта от друг такъв разбит касетофон. Сега ми позволява да вкарам кода но не знам как да го разчета? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|