| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 21:14 Заглавие: neo 1428S-ОТКЛЮЧВАНЕ |
|
|
Колеги,имам проблем сьс заключено Нео. Изписва ЗАМОК.Заключено е от дист. а то е унищожено от куче.Опитах с bin на подобен модел,но не всичко е наред.Ако някой разполага с оригинален bin,се надявам да помогне.За пьрви пьт пиша във форума,и предварително Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 21:37 Заглавие: |
|
|
| със кой процесор е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Мар 06, 2006 21:58 Заглавие: |
|
|
извинявам се Процесора е smd M37160M8-064FP. EEp 24C08 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 12:46 Заглавие: |
|
|
| Тези телевизори се отключват с трипъти бъзо натискане на бутона PP дистанционното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 17:03 Заглавие: |
|
|
| Дистанционното го няма.Не можах да намеря ново ,за този модел.Спасението е работещ bin за модела. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 17:06 Заглавие: |
|
|
Госта съм аз.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ilian_cho Опитен потребител

Регистриран на: 14 Фев 2006 Мнения: 469 Местожителство: dupnitca
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 17:40 Заглавие: |
|
|
| Опитаи с това |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 17:45 Заглавие: |
|
|
| Е локализирай се де , GSM -няма нищо общо с телевизора. И да искаш нещо , как да го получиш ??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
forum Опитен потребител

Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 324
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 19:17 Заглавие: нео |
|
|
| имах такъв проблем но става само с дистанционното задържаш три секунди бутона за ОСД. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Мар 08, 2006 20:17 Заглавие: |
|
|
Благодаря за всички идеи,но единствено bin-на на mitachi ми свърши до някаде работа.Тел. вече работи нормално но иска корекции от сервизният режим.А как става това,БЕЗ ДИСТАНЦОННО нямам идея.А вие колеги?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|