| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 18:05 Заглавие: schneider ctv5110 дъмп |
|
|
телевизора е със намалени на нула стойности на яркост, контраст и цвят.като ги наглася при изключване ги нулира наново.по подразбиране са забити на нула.презаписах паметта на нова, но ефекта е същия.съмнявах се за умрели клетки
. шасито според мен е PB2001VS.Видео TDA3505, процесор PCA84C440P/401, памет 2401. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 18:09 Заглавие: |
|
|
| А опитвал ли си да запомниш "средните" значения РР на аналоговите регулировки? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 18:15 Заглавие: |
|
|
| не.не са оставяли дист.какво да направя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 18:33 Заглавие: |
|
|
| Без дистанционно няма да стане,или поне 90 канално за Велико Търново настройваш както мислиш за нормално,след това STORE,PP и пак STORE,ако не ги запомня пробвай със смяна на памет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
remi Опитен потребител

Регистриран на: 05 Мар 2004 Мнения: 186 Местожителство: ruse
|
Пуснато на: Вто Мар 07, 2006 18:49 Заглавие: |
|
|
| всичко е ок.стана както каза фикрет.даже няма нужда от дист. за запомняне.темата е закрита.стана и с чиста памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|