| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 12:41 Заглавие: DVD TOCHIBA забива |
|
|
В някои момент двд забива и нищо не деиства,трябва да го изключа от мрежата за да тръгне мод.SD-250E на платката пише vestel-4260-a6b6.Предполагам софтуер.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Louiville Опитен потребител


Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 132
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 14:32 Заглавие: |
|
|
Виж за всеки случай някое напрежение на захранването да не прави проблем !Успех _________________ Lust(Похот),Gluttony(Лакомия),Greed(Алчност),Sloth(Леност),Wrath(Гняв),Envy(Завист),Pride(Гордост)!The Seven Deadly Sins
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 18:11 Заглавие: |
|
|
Къде забива.В коя част на диска.Най вероятно ти забива от оптиката-не може да прочете диска от мястото до където е стигнала _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 0:18 Заглавие: |
|
|
| Тези модели често имат не добре запоени декодери . Пробвай да го презапоиш . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 8:55 Заглавие: |
|
|
Някои път не тръгва,друг път като го спра по средата на филма пак неще,и задължително трябва да се изключи от мрежата за да тръгне.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 9:22 Заглавие: |
|
|
Презапой рама и флаша _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|