| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 18:25 Заглавие: Дъмп за ELITE 14ES36 |
|
|
Колеги изрових нета, но никъде не открих бин за този ТВ. С бин от 14es31 тръгва ,но бърка обхватите .Някой ако има нека праща .Процесора е TDA9381PS/N2/31 ,а на лепинката NTDA9381-2NE
Благодаря предварително. _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 19:14 Заглавие: |
|
|
Опитай в сервизен режим да промениш значението на BAND, мисля, че беше единица _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 19:39 Заглавие: |
|
|
Влизам със серв. пулт на Beko 12.6 ( - VOL) появава се червено М и при повторно натиск. на бутона изписва BUS OPEN и толкова  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 19:49 Заглавие: |
|
|
След първото М с цифрите (но от неговия пулт).
Последната промяна е направена от RC на Чет Мар 09, 2006 19:51; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 19:49 Заглавие: |
|
|
| малко по нагоре има търсачка почти всяка седмица се дискутира по нещо за сервиз на едночипови Следк като влезеш в сервис по упоменатия от теб начин след това с НЕГОВИЯ СИ пулт с бутоните от 1до9 излизат различните подменюта във първото или второто имаш опция БАНД по спомени трябва да 2 Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 21:46 Заглавие: |
|
|
Благодаря на отзовалите се ТВто е ОК с бина от 14ес31 и кор. в сервизния реж.  _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Мар 09, 2006 22:22 Заглавие: |
|
|
| това е tocho |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|