 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Roidin Активен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 59
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:27 Заглавие: TV- LG CF-21T20KX - Skart вход не работи |
|
|
Шаси МС 019 А Еднопроцесорен- TDA 9361 PS/N2
В AV-режим липсват изображение и звук.Комутацията се извършва,
предполагам,в самата схема?!На изв.4 при превключване TV/AV напреж.са 0/3.2 волта,обаче... няма връзка.Има ли опция за СКАРТА и как се влиза в сервизен режим
Благодаря,на отзовалите се!!!
--------------------
Ройдин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:36 Заглавие: |
|
|
Сервиза е в пощата Ви. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Roidin Активен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 59
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 14:18 Заглавие: TV- LG CF-21T20KX - Skart вход не работи |
|
|
Благодаря,Ви Дима!!!
--------------------
Ройдин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|