| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 18:48 Заглавие: Панасоник-проблем със звука |
|
|
| Колеги,Панасоник TX-25CK1P/M шаси Z-8 няма говор на 6.5 или по точно има за около 1 мин и след това само шуми.На 5.5 работи около 10 мин. и той спира.При превключване на стандартите тръгва за секунди.Външни кварцове няма,изпълнен е с TDA9365PS/N1/4S0322 -MSP3415D B3 - 24C16.Приемам всякакви идеи.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:01 Заглавие: |
|
|
Пробвай като начало да запишеш памет.Може и МSP да излезе накрая _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:01 Заглавие: |
|
|
| Виж с осцилоскоп какво става когато изчезва на краче 47 на MSP... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:04 Заглавие: |
|
|
По вероятно да е памет. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:08 Заглавие: |
|
|
| Ако имате за този модел памет ще съм благодарен да я метнете по пощата.Дали няма да е нахално и начина за влизане в сер.режим |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:12 Заглавие: |
|
|
Пробвай това _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:16 Заглавие: |
|
|
ето един и точно за модела но не е пробван _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:49 Заглавие: |
|
|
| И от мен свалян е от работещ телевизор успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 18:34 Заглавие: |
|
|
| Колеги докладвам,дефекта се оказа от паметта,след смяната всичко е наред.Само за информация 2 от дъмповете бяха за 21 инчов тв и при мен растера беше тип възглавница а в сер режима не видях корекций. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 22:15 Заглавие: |
|
|
| stiyan stoikov написа: | | Колеги докладвам,дефекта се оказа от паметта,след смяната всичко е наред.Само за информация 2 от дъмповете бяха за 21 инчов тв и при мен растера беше тип възглавница а в сер режима не видях корекций. |
25-инчовите телевизори задължително имат корекция изток/запад, друг е въпроса дали ти можеш да намериш къде е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|