| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dnt Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2004 Мнения: 61 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 18:26 Заглавие: Сервизно меню |
|
|
Колеги може ли някой да ми каже как да вляза във сервизното меню на телевизор Технисон мод. NR T37BK5.Проца е SDA5535-A071 a видеото STV2246H. Пафа е сменен с широколентов има ВG но не може да се премине към ДК ДУ-то има инициали С29187F или 4704А. Благодаря предварително _________________ dnt |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 18:30 Заглавие: |
|
|
Какви надписи има по платката? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dnt Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2004 Мнения: 61 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 18:36 Заглавие: Сервизно меню |
|
|
Единствения надпис е G70-109-13 _________________ dnt |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Мар 10, 2006 19:03 Заглавие: |
|
|
Това е достатъчно, шасито е 12.7
Входа в сервиз е
Picture menu > 9301
изхода 0
Нататък е лесно. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|