 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Съб Мар 11, 2006 19:41 Заглавие: |
|
|
| POW написа: |
мдаааааааааа тва за 190 кинта е по-добре то некви луди цифри видех в предния сайт.....нещо 2 -ра ръка има ли? |
още един сайт там антените са по евтини
http://anteni.net/product_1.html _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
POW Нов потребител

Регистриран на: 31 Яну 2005 Мнения: 35
|
Пуснато на: Нед Мар 19, 2006 22:05 Заглавие: |
|
|
| AA написа: | | Какво разстояние все пак искате да постигнете Във всички посоки ли трябва да се излъчва Ако може да кажете повече за условията на работа на системата евентуално ще може да Ви се помогне по-конкретно |
разстояние минимум 300 метра, хубаво е да е във всички посоки, но.....
благодаря за съдействието на всички участници в моите теми  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cvetomirconev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Авг 2005 Мнения: 470 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Пон Мар 20, 2006 23:22 Заглавие: |
|
|
За предавателя ти трябва хубава omni антена. Усилвател не ти е нужен, а и не искаш да разбираш за какви цени говорим. За приемниците обикновенни patch антени ще са ти добре.
Нещо такова ще ти свъшри прелестна работа:
http://www.hyperlinktech.com/web/hg2412u.php
Лошото е, че трябва да си я внесеш от САЩ, от което цената ще се удвои.
Видеомакс също правят omni антени. Не мога да твърдя нищо за качеството, но има някои очевидни разлики. Тези на Видеомакс са дълги по около 40 см, а тези на Hyperlink са по 100-120 см. Но смятам, че и българските ще ти свършат работа за тези разстояния. _________________
My opinions might have changed, but not the fact that I'm right. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|