| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bojo06 Опитен потребител

Регистриран на: 29 Мар 2005 Мнения: 152 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 9:01 Заглавие: Не запаметява програмите ТЕЛЕФУНКЕН А125Т шаси417 |
|
|
| Моля за помощ. Телевизора е с процесор HD44840.Програмите се избират и грубо и финно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bojo06 Опитен потребител

Регистриран на: 29 Мар 2005 Мнения: 152 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 10:55 Заглавие: |
|
|
Батерията е здрава.А боравенето с бутоните на лицевия панел, мисля че го правя както трябва.Например:след избиране на програмата се натиска S бутона и се задържа.При което се наблюдава/чува/ заглъхване на звука ,но при превключване на каналите нищо не се е запаметило.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 11:01 Заглавие: |
|
|
Не се ли запаметяваше с задържане на позиция от дистанционното ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 11:35 Заглавие: |
|
|
| Noel написа: | | Не се ли запаметяваше с задържане на позиция от дистанционното ? |
баш така се запаметява ,а не както той казва ,навремето колко съм си играл доде го разбера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 11:48 Заглавие: |
|
|
| Като на първите Кристали |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bojo06 Опитен потребител

Регистриран на: 29 Мар 2005 Мнения: 152 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 11:56 Заглавие: |
|
|
Не разбрах от предишните отговора дали разковничето на проблема е в пулта на дистанционното? А и другия ми проблем е, че оргиналното дистанционно го няма при мен.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 12:02 Заглавие: |
|
|
| bojo06 написа: | Не разбрах от предишните отговора дали разковничето на проблема е в пулта на дистанционното? А и другия ми проблем е, че оргиналното дистанционно го няма при мен.  | Запаметяването става само от пулта трябва да си намериш пулт и да си поиграеш как става Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sabi69 Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2004 Мнения: 424 Местожителство: DEVIN
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 12:34 Заглавие: |
|
|
ако Р , VOL , и останалите бутони са отделни - а с + и - се регулират тези функций правиш следното ,,
сред като намериш програмата натискаш възможно най бързо Р ,+ за кратко премигва дисплея и прог. е запаметена _________________ http://gallery.devinbg.org/main.php?g2_itemId=97
колкото повече научавам---разбирам ,че нищо не знам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|