| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dnt Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2004 Мнения: 61 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 12:33 Заглавие: ТВ 5122 изгоряло захранване |
|
|
Колеги ТВ-то е със изгоряло захранване.Много от елементите са овъглени ИС-то е сменено трябва ми схема ако може цялата. _________________ dnt |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 13:03 Заглавие: Re: ТВ 5122 изгоряло захранване |
|
|
| dnt написа: | | Колеги ТВ-то е със изгоряло захранване.Много от елементите са овъглени ИС-то е сменено трябва ми схема ако може цялата. | Марката кой ще напише това ТВ5122 преполагам е модела |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 13:04 Заглавие: |
|
|
| Колега, трябва ли да налучкваме каква е марката на ТВ,захранването с какво е изпълнено и т.н. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dnt Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2004 Мнения: 61 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 13:07 Заглавие: ТВ 5122 изгоряло захранване |
|
|
Извинявайте ТВ-то е Велико Търново _________________ dnt |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dnt Активен потребител

Регистриран на: 30 Юни 2004 Мнения: 61 Местожителство: varna
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 21:12 Заглавие: тв Велико Търново 5122 захранване |
|
|
Колеги извинявам се затова че съм пропуснал марката на телевизора, той е Велико Търново модел 5122,а импулсното захранване е със ИС ТДА8380А.При късото което се е получило има много овъглени съпротивления,за това помолих за схема на захранването, понеже не можах да открия такава или моля за цялата схема на този телевизор за да се опитам да го възтановя.ИС-то също е нова.Благодаря ви предварително. _________________ dnt |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пон Мар 13, 2006 22:45 Заглавие: |
|
|
| Виж това в пощата дали ти върши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|