 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
POW Нов потребител

Регистриран на: 31 Яну 2005 Мнения: 35
|
Пуснато на: Нед Мар 19, 2006 22:00 Заглавие: |
|
|
| Yassen написа: | | Най - елемнтарния и ефективен датчик който съм виждал е електромеханичен. Разгледай някоя евтина аларма за автомобил, всяка такава си има шоков датчик (например "Titan"). Самите датчитици предсавляват една пружинка с запоен накрая метален конус, който влиза в метална шайба с отвор. Колкото кунуса навлиза по-навътре в шайбата, толкова разстоянието е по малко и датчика е по-чувствителен. Ако проявиш сериозен интерес ще ти направя чертежи, и схема и ще ти ги метна на пощата. |
разбира се, че и аз искам да ги видя, благодаря на всички за съдействието! [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Мар 25, 2006 16:58 Заглавие: |
|
|
И аз искам да ги видя, благодаря!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|