 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pavelari Опитен потребител

Регистриран на: 28 Яну 2006 Мнения: 102
|
Пуснато на: Сря Мар 22, 2006 15:40 Заглавие: |
|
|
Ами няма да изключи адекватно при късо защото това е термо реле - т.е за да се затопли би трябвало да мине известно време а късото съединение трябва да се изключва мигновено. Защитата от прегряване се реализира с биметал а от късо с намотка по които тече самия пусков и в последствие работен ток. http://adara-bg.com/Common/288-309.pdf - ето това е част от каталог влез и го разгледай. АС-3 означава управление на асинхронни двигатели /естествено променлив ток/ с накъсосъединен ротор при режим прав пуск и реверс без противовключване /то е режим АС-4/. Освен това при АС-3 имате голям пусков ток /по-горе сам писал колко/ и фактора на мощността е от 0,6 до 0,92.
А.. колкото до използването на автоматичен прекъсвач може, но трябва да бъде крива D -рядко се намират или С, но преизчислен за поне 3 пъти по-голям работен ток за да не щрака при пуска и едно РТБ долустоящо да пази от претоварване или отпадане на фаза /което пак води до подчертаното/ - иначе защитата GZ1 е по-евтина от GV2 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|