 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hmm Гост
|
Пуснато на: Сря Мар 22, 2006 9:24 Заглавие: С повишена трудност !!! |
|
|
Констатирах че бързите клавиши съвпадат с номера на клетката от адресната книга на GSM-а. За да се избере номера примерно от 52 клетка трябва да се набере 52# (при което излиза на дисплея номера ) и трябва да се натисне бутона за избор.
Какъв хардуер може да генерира подобни поредици към клавиатурата на GSM-a при натискане на един бутон и да има памет примерно за 80 потребителя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Миленски Нов потребител


Регистриран на: 02 Мар 2006 Мнения: 6 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Сря Мар 22, 2006 17:04 Заглавие: Re: С повишена трудност !!! |
|
|
| hmm написа: | | Какъв хардуер може да генерира подобни поредици към клавиатурата на GSM-a при натискане на един бутон и да има памет примерно за 80 потребителя? |
Микроконтролер! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Съб Мар 25, 2006 21:11 Заглавие: |
|
|
| hmm написа: | Варианта с подсветката на GSM-а ми се струва най-достъпен.
Незнам колко са бързите клавиши в GSM и дали са повече 10 Ще е необходим дешифратор който при натиснат звънец да зарежда конкретния бърз бутон (ако има такъв или номер на живущ) в GSM-a и да стартира избиране .
Имате ли някакви идеи в тази насока? |
имай предвид че някои телефони си включват подсвета .. при различни случаи включително и при изключване и вкл. на зарядното ! _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|