 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
NicKo Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 205 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Мар 24, 2006 18:54 Заглавие: |
|
|
| На моя "СТУДИО 2" пък му се изгуби единия канал и нещо немога да го оправя.(Нямам толко опит маи )Вие от кои град сте? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojidar200 Нов потребител


Регистриран на: 16 Юни 2005 Мнения: 25 Местожителство: Targovishte
|
Пуснато на: Пет Мар 24, 2006 21:40 Заглавие: |
|
|
Пощата ми е . . .
Радиатора е голям 407х159х40(ребрата), 10мм дебелина на основата.
Ако можеш схема да ми пратиш, че платката да я разработя както ще е по-одобна за разположение. _________________ Всичко е ток и жици! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|