 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 13:22 Заглавие: neo DVD-HT335DIVX оптика? |
|
|
Привет на всички.
След приемане на диска,същия се завърта,и така около 1 минута.През това време в/у дисплея е изписано "LOAD".Оптиката се придвижва нагоре/надолу , звук не се чува.Почистена оптика.Моля за съвет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
R_ARENA Активен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2005 Мнения: 58 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 14:20 Заглавие: Re: neo DVD-HT335DIVX оптика? |
|
|
| Anonymous написа: | Привет на всички.
След приемане на диска,същия се завърта,и така около 1 минута.През това време в/у дисплея е изписано "LOAD".Оптиката се придвижва нагоре/надолу , звук не се чува.Почистена оптика.Моля за съвет. |
pochisti i spindel motor-a _________________ Моля посетете ТОЗИ ФОРУМ http://forum.procom-vd.com
Предварително ви благодаря
ProCom VD - JONIKS-SERVIZ Forum
ProCom VD Ltd. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 14:24 Заглавие: |
|
|
| Като писах "звук не се чува" имах впредвид,че няма звук на изхода-пробвам го с МП3 диск.(апарата е с вграден НЧУ и тунер.От тунера всичко е на ред) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 14:50 Заглавие: Re: neo DVD-HT335DIVX оптика? |
|
|
| R_ARENA написа: | | Anonymous написа: | Привет на всички.
След приемане на диска,същия се завърта,и така около 1 минута.През това време в/у дисплея е изписано "LOAD".Оптиката се придвижва нагоре/надолу , звук не се чува.Почистена оптика.Моля за съвет. |
pochisti i spindel motor-a |
Как точно да го почистя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 15:02 Заглавие: |
|
|
| Напръскай колектора на мотора със контактен спрей. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 16:01 Заглавие: |
|
|
| Почистих SP -мотора но ефект няма.През време на споменатата около 1 минута,оптиката многократно се придвижва- радиално,като в същото време се чува леко прискърцване в областта около нея.След което въртенето на диска спира и на дисплея се изписва "NO DISC". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 17:01 Заглавие: |
|
|
| Смени лоудера и после ще му мислиш.Тези устойства(уреди) са доста тънки при откриване на проблеми. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 17:13 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | Смени лоудера и после ще му мислиш.Тези устойства(уреди) са доста тънки при откриване на проблеми. |
Лоудера??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 19:08 Заглавие: |
|
|
| Някой може ли да каже каква е прибл. цена на оптиката (KHM-318) и има ли заместител. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Мар 26, 2006 19:20 Заглавие: |
|
|
| оптиката е кнм-313 става и 310 но скъпичка наи евтино се предлага в асво около 30 лв ное с доставка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|