| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Чет Мар 30, 2006 12:15 Заглавие: Дъмп за JVC |
|
|
Смахнал се е дъмпа.Модела е AV 2130TEE,процесор М37212М-6,
видеоТВ1226.Спешно е,за мача.Половината царство пак отиде.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Мар 30, 2006 12:34 Заглавие: |
|
|
Я виж това в пощата ще свърши ли работа  _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Мар 30, 2006 12:40 Заглавие: |
|
|
| И от мен имате нещо в пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Мар 30, 2006 12:41 Заглавие: |
|
|
Щом е такова положението ето и от мен. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БАЛДУИН ЛЕФТЕРОВ Опитен потребител

Регистриран на: 18 Юни 2003 Мнения: 225 Местожителство: Разград
|
Пуснато на: Чет Мар 30, 2006 12:47 Заглавие: |
|
|
Благодаря момчета.Е сега му.........  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|