| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 11:23 Заглавие: Бин за KTN 1409X |
|
|
| Колеги донесоха ми отново тоя телевизор защото не може да избира програмите в дециметровия обхват.Понеже сме го пробвали на кабелна при нас а тя е само в метровия диапазон то клиента се опитал на село да си избере БТВ и не може.Филипов и Гошо ми писаха че са ми пратили но и на трите ми пощи го няма .Ще ги помоля пак но на тази поща.Коцев. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 13:18 Заглавие: |
|
|
| Погледни си пощата Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Яну 19, 2005 13:41 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Фишев .Стана с твоя запис. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Мар 30, 2006 19:55 Заглавие: |
|
|
Понеже много хора питат за вход в сервиз на тоя модел то ето как става:
KTN-1409X процесор ST92T195D7B1 памет 24С16А
Вход в сервиз меню и clock eдновременно После вкарваш код 8655
Имам и записана памет. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Мар 30, 2006 20:02 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | Понеже много хора питат за вход в сервиз на тоя модел то ето как става:
KTN-1409X процесор ST92T195D7B1 памет 24С16А
Вход в сервиз меню и clock eдновременно После вкарваш код 8655
Имам и записана памет. | Иване откъдея изкопа тая архаична тема бегай да гледаш мача че сега си е таковало мамата с 10 човека сме на терена Мерси за входа в сервиз и прати паметта да сия имам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Мар 31, 2006 9:05 Заглавие: |
|
|
| Филипов написа: | | Нали ти я бях пратил. Хайде и в темата. | Запзена е в архивите още преди време даже помня че ти събира от няколко бина един читав Маитапех Коцев че наместо да гледа мача изравя стари теми |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Мар 31, 2006 9:16 Заглавие: |
|
|
Майтапил се с Коцев !!!!! :twisted:Айде бре ! Сашо ти не разбра ли че щом националните телевизии Канал 1 и БТВ не предаваха мача значи Левси въобще го нямат за отбор Аз бях пуснал двата телевизора единия на Канал 1 а другия на БТВ за да гледам Евробоеца а те не предаваха тоя мач защото са знаели как ще завърши демек да не ги гледа цяла България
А сега сериозно. Написах това защото действително през десетина дни все някой ме пита в лично съобщение как става защото съм пропуснал да пиша миналата година и сега като четат архивите вече без да ме питат ще знаят. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|