| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 10:39 Заглавие: NEO TV-1442S -dump |
|
|
Тв-то не иска да се изключи от дистанционното.
LC863332B,LA76810A,A81DC _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 11:19 Заглавие: |
|
|
пробвай.успех _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 11:20 Заглавие: |
|
|
Пробвай това в пощата _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 11:35 Заглавие: ? |
|
|
не стават,имам думп от ERISSON с който гасне,
но трябват много корекции, и трепка с него _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 12:46 Заглавие: |
|
|
| Изпращам Ви точно за този модел.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 17:33 Заглавие: ? |
|
|
Поблема е решен,на платката липсваше т703.клиента едва сега каза ,че така го е купил като нов.Заблудих се с първия дъмп който му сложих и не знам защо с него изключваше.БЛАГОДАРЯ на всички.Ето работещия дъмп,с другите се налага корекция по вертикали,баланс... _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|