| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 13:49 Заглавие: Схема за "Mitsubishi CT21M3EET" |
|
|
| Колеги,моля ако някой има схема на тоя телевизор да ми я изпрати.Или поне захранването му.Изтеглих от файлообменника,но компютъра ми не иска да я отвори.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 14:32 Заглавие: |
|
|
| Дава ми грешка на DjVu.Изтеглих и тази версия но пак ми дава грешка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 14:38 Заглавие: |
|
|
Странно, при мен се отваря нормално същия файл.
Да го пратя ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 14:43 Заглавие: |
|
|
| Нали го изтеглих. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 14:48 Заглавие: |
|
|
| val13 написа: | | Дава ми грешка на DjVu..... пак ми дава грешка. |
Каква е грашката? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 15:18 Заглавие: |
|
|
| Отворих го,но ми отваря само 1 страница на която има нарисувана само платката с тримерите отгоре. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 15:23 Заглавие: |
|
|
Така и трябва да бъде.
Страниците са 16 и се прелистват със стрелките в тоолбар-а (до % -те за мащаба). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 16:00 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега.R919 100 ома ли е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
val13 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Дек 2005 Мнения: 123 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Съб Апр 01, 2006 17:07 Заглавие: |
|
|
| Тази схема е с лошо качество.При мен има овъглени резистори,точно там където не се виждат на схемата.Така че моля ако някой има схемата на захранването да ми я изпрати. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|