| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
YamahaR6 Нов потребител

Регистриран на: 04 Апр 2006 Мнения: 3
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 10:02 Заглавие: Проблем с усилвател Blaupunkt BQA 160 |
|
|
Здравейте! Имам усилвател Blaupunkt BQA 160, който прави следния проблем : При подаден слаб сигнал на входа работи нормално, а при усилване /не до края/ се излючва на импулси. Някакви мнения за проблема? Благодаря предварително!!!
Темата е за друг раздел
showMANiak |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
satchy Нов потребител

Регистриран на: 16 Окт 2005 Мнения: 45 Местожителство: India
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 10:38 Заглавие: Re: Проблем с усилвател Blaupunkt BQA 160 |
|
|
| Кабелите на захранването да неса тънички! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Апр 04, 2006 14:19 Заглавие: Re: Проблем с усилвател Blaupunkt BQA 160 |
|
|
| satchy написа: | | Кабелите на захранването да неса тънички! |
Или товара да е много голям (дефектен говорител или много на брой говорители) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|