| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Апр 06, 2006 17:25 Заглавие: Cabasse-разкодиране |
|
|
Cabasse auditirium
tronic
MH9RN01L
2401- два броя, едната отпред на панела. 6cd ченджър. Радиото е някъде на друго място. От РЕНО.
Дали изобщо кода седи в тая памет, или може би на друго място? На пръв поглед не е в нея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Апр 06, 2006 18:45 Заглавие: |
|
|
Митак един колега прави нещо такова и се оказа че всички такива са с един код нещо от рода 114 или 111 .Утре ще разпитам по подробно. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 7:27 Заглавие: |
|
|
| Благодаря, ще почакам, че нито мога да го включа да гледам нещо, нито колата е при мен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
aysun_a Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2005 Мнения: 586 Местожителство: кърджали
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 8:13 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | Благодаря, ще почакам, че нито мога да го включа да гледам нещо, нито колата е при мен. |
Здр. това сд от каква кола е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 8:17 Заглавие: |
|
|
| Рено, ама забравих да питам точно какво.Днес като се появи евентуално собственика , ще видя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 9:55 Заглавие: |
|
|
| Уточнявам нещата! RENO MEGAN CABRIO 2005г. Колата в момента е на сервиз / има удар/ и ще ми я докарат след една седмица /най рано/ за да мога да пробвам. Качвам това което съм свалил от едната памет. Това е ALPIN. Има го в CAR BAZE , и пише че кода трябва да е там. Приемам идеи всякакви, ако може да не налучквам като докарат колата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 13:55 Заглавие: |
|
|
От това което виждам за АЛПИН с 2401 кода ти трябва да е 5257 или 4565 но винаги може да има изненади. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|