| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Mitko_G Опитен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2004 Мнения: 114 Местожителство: Aytos
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 7:58 Заглавие: SCHNEIDER Grand prix stv71-101 |
|
|
ТВ SCHNEIDER stv71-101 tip TV17-7-70241/p/bls ,100Hz. Светва но свит хоризонтално, менюто е нещо поразбъркано със странни символи и на търсене не приема нищо от тунера. Търся схема , описание, вход в сервизен режим ( и каквото и да е ) за този ТВ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 8:05 Заглавие: |
|
|
| на скоро имаше тема за този модел,имам бин,ако искаш го пробвай |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 8:37 Заглавие: |
|
|
Този трябва да е от 17.1-70241.Корекцийте мисля са същите като на DTV101 само дето тоя е 100hZ
Последната промяна е направена от bamze на Пет Апр 07, 2006 8:45; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 8:44 Заглавие: |
|
|
Да,май грешката е моя  _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 11:35 Заглавие: |
|
|
| Май паметта ще е, но е някаква странна 24wc323. Понипрога не я пише. а би-а дето е по- горе за този модел ли е ? пробвах го с 24ц16 но не тръгна. Как да влезна в сервизен режим ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 17:36 Заглавие: |
|
|
| паметта ти вероятно е24Ц32 опитай да я прочетеш като такава и отговори за да ти помогнем.успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 17:42 Заглавие: |
|
|
опити с този метод
auf der Fb nacheinander "I" "Mute" "Rot" "Exit |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 18:29 Заглавие: |
|
|
| входа в сервизен режим е със РС2000 телевизора както работи се натискат червен и син бутон от дистанционното изчаква се 5-6 секунди без да се отпускат и се натискат двата вътрешни бутона от панела на тв-то |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 18:37 Заглавие: |
|
|
| dinko написа: | | входа в сервизен режим е със РС2000 телевизора както работи се натискат червен и син бутон от дистанционното.... | или вместо тези два бутона само един - TV (връщане в ТВ режим ) от стандартен пулт работещ по RC5 протокол на Philips.
P909 да речем или който и да е друг съвместим. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|