| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Гост
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 21:05 Заглавие: за прословутиа NVM3060 Ако ниакои има схема за програматор |
|
|
| за прословутиа NVM3060 Ако ниакои има схема за програматор моля ви нека ми я прати. Може би тази която сум я дрьпнал нешто не е наред.Ако някои има идеа да я даде.пробжах с различни ОС! с вьншно захр. С ICprog и PONYPROG. Резолтата е нулев. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 21:27 Заглавие: Re: за прословутиа NVM3060 Ако ниакои има схема за програмат |
|
|
| velo написа: | | за прословутиа NVM3060 Ако ниакои има схема за програматор моля ви нека ми я прати. Може би тази която сум я дрьпнал нешто не е наред.Ако някои има идеа да я даде.пробжах с различни ОС! с вьншно захр. С ICprog и PONYPROG. Резолтата е нулев. |
Абе човек,щом си толкова на зор ,с тази AIWA,докато правиш програматор,по добре отиди до някой приятел с напр.: ЕЛНЕК или ОРИНДЖ-3 за да я препишеш,пък после ще го сглобяваш този другия! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 21:29 Заглавие: |
|
|
с модула на ponyprog работи перфектно само ти трябва външно захранване _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|