| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 12:52 Заглавие: FORD2006RDS |
|
|
здравейте колеги при включване на диспея изписва AJ807JYA и започва да го движи от дясно на ляво като го измества все едно е рекламен надпис не допуска до код някой срещал ли е подобно нещо  _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 14:21 Заглавие: |
|
|
ами натисни SELECT и ... готово  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 14:42 Заглавие: |
|
|
ми натискам го ама като не ще  _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
chenkete Опитен потребител


Регистриран на: 07 Окт 2003 Мнения: 271 Местожителство: Севлиево
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 19:59 Заглавие: |
|
|
Преди време имах същия проблем и го реших по един много странен начин.
Откачих му ЕЕПРОМ-а да видя какво има в него и пуснах касетофона без него. При всяко пускане си изписва някакви символи и ги върти точно както описваш но ми дава да си въведа код и си работи нормално.
Пробвай  _________________ Всички болести идват от ядове,
а всички ядове идват от гадове |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Нед Апр 09, 2006 16:30 Заглавие: |
|
|
| chenkete написа: |
Откачих му ЕЕПРОМ-а |
там е TMS370.... Омегата не е написал радиото пее от няколко дни...  _________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 8:33 Заглавие: |
|
|
| Дефектна памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 8:24 Заглавие: |
|
|
sслед 4 часа включен изписа code и позволи да се вкарва кода те такова чакане досега не съм имал благодаря на всички _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|