| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Апр 10, 2006 10:15 Заглавие: нео 1451 |
|
|
| тв не намира програми, по ниска също има само син екран. дъмпа сменен без ефект . работата отива към la76810a. имали нещо което да пропускам или да поръчвам la76810. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Апр 10, 2006 10:21 Заглавие: |
|
|
Предполагам,че сте измерили захранващите напрежения на 76810 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Апр 10, 2006 10:30 Заглавие: |
|
|
| da за съжаление всички са наред |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пон Апр 10, 2006 10:47 Заглавие: |
|
|
| да la76810 izleze. това е 3 случай за месец . явно не са надеждни |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Апр 10, 2006 11:42 Заглавие: |
|
|
| Така си е LA76810 и STV2248 са ми станали консуматив |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 23:05 Заглавие: |
|
|
Здравейте !
Не мисля че е много удачно да пускам нова тема за това ще ви попитам в тази:)
Имам телевизор НЕО 1451 - гаранционен. Има кабелна пусната на него и на един от каналите се получават едни много лоши пукания. Мисля че съм ги чувал и на други такива телевизори но все пак искам да ви питам има ли нужда от ползване на гаранционните условия или това е нормално за телевизори от този клас ? Възможно ли е китайците да са спестили някакви филтри, защото и със стайна антена на един друг канал пак се получаваха тези пукания. юБлагодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|