| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Апр 05, 2006 16:02 Заглавие: SAMSUNG CW-29A208P |
|
|
на това тв му е счупен кинескопа . за оригинален обаче искат солено.
възможно ли да се сложи друг например от 29'' елит. самсунга е 100hz. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Апр 05, 2006 16:10 Заглавие: |
|
|
| Няма невъзможни неща.Запази бобината от смсунга и смело в опитите със сходимостите.Стъклата са почти еднакви само дето някой са читави други не.На неото каккъв е кинескопа?Може самото отопление малко да не пасне ,но това се докарва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Апр 05, 2006 16:14 Заглавие: |
|
|
| kineskopa които искам да сложа е seg-hitachi. не е ли по добре да остане неговата отклонителна система или за 100хц е с друга индуктивност |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Апр 05, 2006 16:34 Заглавие: |
|
|
за 100херца бобината е с друга индуктивност правилно си се ориентирал. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yugo Опитен потребител

Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 191 Местожителство: shumen
|
Пуснато на: Сря Апр 05, 2006 19:03 Заглавие: |
|
|
| Доколкото се сещам Хоризонталните бобини на 100херцовите кинескопи са от рорядъка на 1-1,5ома.Така че използвай орегиналната отклонителна бобина! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 9:39 Заглавие: |
|
|
| колеги повдигам пак тази тема , защото се оказа че оригиналната система на самсунга е съсипана. така че пак да попитам някой слагал ли е 50hz система на 100hz телевизор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 10:00 Заглавие: |
|
|
Нищо не ти пречи да пробваш предполагам че ще тръгне свит ,ако изобщо тръгне.Толкова 29ки мрат нямаш ли една система . _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 10:05 Заглавие: |
|
|
| е точно 29 флат 100hz ne мие попадала. а проблема е че новия кинескоп клиента трябва да го купи и ако не става ще увисне с 350 лв.затова искам предварително да си изясня въпроса |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 10:09 Заглавие: |
|
|
Е да ама чак сега казваш че е флат. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 10:30 Заглавие: |
|
|
| да вярно ,пропуснал съм този съществен факт. иначе ако не беше флат до сега да съм сменил |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|