| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 11:15 Заглавие: LG CF-20D70 |
|
|
Колеги - проблем, който ми скъси живота!
Това LG съвсем произволно и начесто преминава в Stand by.
Всичко около захранването ( STR S 5707) e сменено и се държи стабилно.
H-out 2SC5250 загрява повечко. След смяна с 2SC5129 + Диод загряването намалява чувствително, периодите на изключване се разреждат, но запазват.Помогнете с идеи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 11:26 Заглавие: |
|
|
| Провери кондезатора който филтрира захранването на драйверния трансформатор. От там се взима и сигнал за защитно изключване. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Апр 12, 2006 21:37 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | Провери кондезатора който филтрира захранването на драйверния трансформатор. От там се взима и сигнал за защитно изключване. |
И аз съм за този кондензатор. Писано е неведнъж за него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tonovd Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 1019 Местожителство: Кричим
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 10:32 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колеги! Оказа се точно същия кондензатор! Приятни Великденски празници! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|