| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 8:38 Заглавие: TV HYUNDAI |
|
|
| Колеги има ли някой бин за това ТВ процесора е TDA9361-2NE .С бин за SOGO не ми избира МВ1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 9:01 Заглавие: |
|
|
Някави надписи по платката да иама за да се ориентираме за шасито,дайте и всичките надписи по процесора.
Дайте имейл за да Ви изпратя няколко дъмпа за да пробвате. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 9:36 Заглавие: |
|
|
TDA9361PS/N2/51 това е надписа на проца под лепенката . На шасито има следните надписи PX20025 CB2199A
[email protected] ,прати ги тук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 10:07 Заглавие: |
|
|
Изпратих Ви ги пробвайте. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 15:56 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Дима но и с тях е същото |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 16:03 Заглавие: |
|
|
| nikokl написа: | | Благодаря Дима но и с тях е същото | След като е същото влез сервиз и оправи опциите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikokl Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2005 Мнения: 144
|
Пуснато на: Чет Апр 13, 2006 16:19 Заглавие: |
|
|
| Нямам оригинално дистанционно а входа е от там или има и друг начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|