| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 8:27 Заглавие: COM към USB за програматор |
|
|
Пробвал ли е някои да върже програматор/пони,ис прог и моторола кракер/ към USB порта,защото си взех нов компютар а няма ком порт.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 8:36 Заглавие: |
|
|
| Трябва да сe купи USB-to-serial convertor.Би трябвало с него да стане.Не ми се е налагало,но не пречи да проучиш след като при теб вече е наложително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 9:00 Заглавие: |
|
|
| Работи перфектно, аз си купих. На Пони не съм пробвал, но след като работи с всичко каквото ми е трябвало, би трябвало да няма и с него проблем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 9:14 Заглавие: |
|
|
| Аз имах същия проблем и го реших PCMCIA card to rs232. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danyguit2000 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Сеп 2005 Мнения: 257 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 9:35 Заглавие: |
|
|
Преди два дена като ходих да си плащам интернета,взех на заем да пробвам такъв кабел от доставчика ми (конвертор) USB към СОМ1 и не се получи,ползвам Pony Prog малката версия,която е само за памети! Операционната ми система разпознава този конвертор без проблеми,но не го разпознава като СОМ1 в дивайс мениджъра!
До mom4il_tv
Ти от къде си купи PCMCIA карта и колко струва?[/quote] _________________ Skype user: gipson92494524 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 10:04 Заглавие: |
|
|
| За да уточня нещата, закачих понито на мойта урудка, и работи без проблем, но по бавно работи. Пробата я направих на лаптоп TOSHIBA, заради който купих този преходник. Произведен е в Китай, не помня цена но изглежда така. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 11:27 Заглавие: |
|
|
| Картата си я купих от магазин в шумен за70лв.Фирмата вностел е софиска. VALI.BG. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Апр 17, 2006 10:31 Заглавие: |
|
|
Колега mitachi от коя фирма купи конвертора че къде попитах се ми отговарят че няма.Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Апр 17, 2006 14:29 Заглавие: |
|
|
| Сега ще проверя, че ми го доставиха на место хората които се грижат за тая работа, и ще отговоря отново! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|