 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
k_dimitrov Гост
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 16:05 Заглавие: Питане за памет |
|
|
| ТВ е на един комшия... Nordmende Spectra SK3-Color Chassis F9. Бил е при майстор и когато човека най-накрая си го прибрал не иска да помни. Не намерих схема във файлообменника... упревлението е с проц. SL90564 и ИС SAB3034, SAB3019 и памет ER1400 - тази памет не ми прилича на телевизионна и затова ако някой знае дали това е оригиналната памет на тзи ТВ или е друга моля да пише. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 18:16 Заглавие: Re: Питане за памет |
|
|
| k_dimitrov написа: | | ТВ е на един комшия... Nordmende Spectra SK3-Color Chassis F9. Бил е при майстор и когато човека най-накрая си го прибрал не иска да помни. Не намерих схема във файлообменника... упревлението е с проц. SL90564 и ИС SAB3034, SAB3019 и памет ER1400 - тази памет не ми прилича на телевизионна и затова ако някой знае дали това е оригиналната памет на тзи ТВ или е друга моля да пише. |
Това е оригиналната памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|