| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 19:23 Заглавие: TV Sony KV2553MT |
|
|
ТВ-то не се настройва точно на канал,като се пусне на autosearch не спира,въобще симптоми на разстроен кръг във веригата на AFT(най-често промена стойност на кондензатора),както често е коментирано за други ТВ -та.След финна настройка картината е стабилна без местене и смущения.При промяна на канала отново е изместена.Нещо обаче не виждам такъв трептящ кръг по схемата от файлообменника .Май ще трябва да сменям очилата ,но преди това ще съм ви благодарен да ме насочите да го сборя тоз сандък... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 19:35 Заглавие: |
|
|
МЧУ-то не беше ли вертикална метална кутийка ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 20:05 Заглавие: |
|
|
| Алеле какво кьоравене ще падне ако е там кръгът...Иначе МЧУ е в метална вертикална кутийка :roll: |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 20:18 Заглавие: |
|
|
| Виж първо за лоши спойки в кутийката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 20:37 Заглавие: |
|
|
| Като презапоиш всичко в кутийката проблема трябва да изчезне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 21:14 Заглавие: |
|
|
| Не всичко бобинката е достатъчно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 21:32 Заглавие: |
|
|
| В тази кутийка съм виждал много пропукани спойки и винаги съм презапоявал всичко наред.Играта е повече но резултата е сигурен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Chelsea_69 Опитен потребител

Регистриран на: 06 Дек 2004 Мнения: 149
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 21:40 Заглавие: |
|
|
Благодаря на отзовалите се!Ще го скъсам от презапояване и ще видим! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|