 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
кифи Гост
|
Пуснато на: Пет Апр 14, 2006 21:11 Заглавие: Проблем с телевизор DAEWOO 29" DTH-29G2-100D |
|
|
телевизора жужи като трансформатор и вечер когато е тихо в стаята е доста неприятно - това нормално ли е или има проблем?
освен това когато на екрана има ярък бял цвят се получава все едно жужи откъм кинескопа.
носих го на сервиз, но там ми казаха че всичко било нормално.
незнам какво са му базикали, но след т.н. ремонт се появи голям проблем:
когато го включа - лампата светва зелено но няма нито картина нито звук. изключвам го от мрежата , вкл. и след около 5 мин. телевизора се сработва. Този проблем не е постояненен - може да работи 1-2 дни и пак го прави.
Обадих се в сервиза, но оттам ми заявиха че било много странно.
Моля за съвет?
Модерирано от RC
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=17221&highlight=%E6%F3%E6%E8&topicshow=Проблем%20с%20телевизор%20DAEWOO%2029 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|