 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Съб Апр 15, 2006 12:26 Заглавие: Проблем сас захранване на VCR GOLDSTART |
|
|
Зна4и проблема е 4е клякат 6 те волта,на 3 волта и пи6ти трафа,като му подам 6 волта от друг изто4ник,
видеото работи нормално,зна4и проблема е от захранването смених електролита на 6 те волта сменях оптрона и интегралната схема kia 431 те са зака4ени на 6 те волта другите напрейения са нормални,някои има ли някаква идея. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Апр 15, 2006 12:46 Заглавие: Проблем сас захранване на VCR GOLDSTART |
|
|
| Колега, напиши модела на VCR а, за да ти отговорят колегите, а и нещо повече захранването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Апр 15, 2006 12:59 Заглавие: |
|
|
| оправих го то имало 2 електролита оказа се 4е е единя 1000мф на 10впреди дросела.аз сменях този след дросела. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Апр 15, 2006 13:01 Заглавие: |
|
|
Доколкото се сещам там трябва да са 7,5 в.В първичната част електролитчетата сменили ги .Мисля ,че се правеше сумиране от две напрежения за тези 7,5.Напряви си читава регистрация ,че тъй трудно
Писали сме по едно и също време |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|