| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
YAMAHA88 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 121 Местожителство: VARNA
|
Пуснато на: Пон Апр 17, 2006 22:25 Заглавие: Разкодиране на касетофони |
|
|
Интересува ме как се разкодират касетофони. Ако може някакви програми и всичко възможно. Интересуваме по точно за PHILIPS CAR 400.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 6:45 Заглавие: |
|
|
| Даи някакьв адрес |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 8:03 Заглавие: |
|
|
По следния начин отваряш капака махаш механиката намираш памета 24с16 четеш я смяташ кода връшташ памета слагаш механиката затвараш капака вкараваш кода и си готов за програми си провери маила _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YAMAHA88 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 121 Местожителство: VARNA
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 19:52 Заглавие: |
|
|
Емейла ми е [email protected].
По следния начин отваряш капака махаш механиката намираш памета 24с16 четеш я смяташ кода връшташ памета слагаш механиката затвараш капака вкараваш кода и си готов за програми си провери маила
Kak да го сметна? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 8:57 Заглавие: |
|
|
Качи изчетения бин _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YAMAHA88 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 121 Местожителство: VARNA
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 22:17 Заглавие: |
|
|
| Как да го сваля този bin |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 22:41 Заглавие: касетофон |
|
|
Със чалъм Май не ти се чете много  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YAMAHA88 Опитен потребител

Регистриран на: 08 Ное 2005 Мнения: 121 Местожителство: VARNA
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 23:13 Заглавие: |
|
|
| Каде да го кача този бин като нямам никакви програми. Нямам нищо на емеила. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danstef Активен потребител

Регистриран на: 03 Апр 2006 Мнения: 96 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 3:21 Заглавие: |
|
|
| За да свалиш бина-информацията записана в паметта, не е достатъчно да имаш в e-mailа програми. Нужен ти е програматор. Ако нямаш, нищо не правиш. Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Чет Апр 20, 2006 8:32 Заглавие: |
|
|
YAMAHA88 незнам от каде явно не си във час с нештата просто занеси апарата в сервиз за да неостанеш и без него мисля че във форума има колега които е от твоя град или близо до теб успех _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|