| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 13:44 Заглавие: KENWOOD KDC-8070R дъмп_ |
|
|
| Прди време mitachi ми беше испратил дъмп за това сд но някъде се е затрил сега пак бих помолил за помощ памета е 24C01 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vesoel Активен потребител

Регистриран на: 11 Окт 2005 Мнения: 80
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 14:07 Заглавие: |
|
|
| ако го имаш оригин.дъмп , виш този калк в пощата трябва да ти свърши работа. , ако не стане ми прати твоя дъмп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 14:13 Заглавие: |
|
|
| Нещо се е повредила не мога да я прочета |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 14:17 Заглавие: |
|
|
Изпратих Ви на KDC-8060R,пробвайте може да стане. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stefp Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005 Мнения: 587 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 15:07 Заглавие: |
|
|
| Би трябвало да стане от KDC-7070R ,поне схемите им са еднакви ,ако трябва мога да изпратя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 15:13 Заглавие: |
|
|
| Ей сега ще го потърся. Това съм пратил |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vesoel Активен потребител

Регистриран на: 11 Окт 2005 Мнения: 80
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 15:55 Заглавие: |
|
|
| митачи а кода 2900 ли е ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 15:57 Заглавие: |
|
|
| vesoel написа: | | митачи а кода 2900 ли е ? | Не си прави бъзик, изобщо не съм го и разглеждал, нали му трябва дъмпа |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 18:44 Заглавие: |
|
|
| изпращам на пощата за KDC 8070 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 20:26 Заглавие: re |
|
|
| И аз на пощата. За 7070R |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|