Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

предавател на 433MHz
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nikolai_1
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Дек 2005
Мнения: 461
Местожителство: Разград

МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 16:03    Заглавие: Отговорете с цитат

sheki написа:
IGBT написа:
искам да го направя с малко елементи за да намаля индукцията в пътеките и проводниците!чип от телефон не ме устрийва защото нямам духалка за започване(нали е в корпус на които краката са отдолу)!устройва ме само схема с мах.20-25 елемента


чипа има само 5 или 6 кра4ета мисля осфен това е прав и се разпоява с обикновен поялник , но една особеност която се сетих мисля че имаха определена честотна лента, работеха на около 460мхц, пдф-а мисля че го имам вкъщи от преди 2-3 години ще го проверя, а за предаване на данни гледах модулчета в http://electroninvest.com/shop/search.php?group=AUREL&ot=0 не са мощтни но стават за много неща

Aбе всичкото много хубаво и аз се навих да си направя една радиостанция ама ако можете да ми праите една схема на примник за на същите честоти дето е и предаватела,ще сам ви много благодарен Smile
_________________
Таз година булка , догодина...- две !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 16:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно на никой не му е ясно за какво се говори тук Very Happy

Модулите които показвате в електронинвест са за предаване на данни. С тях глас не може да се предава погледнете пдфа и ще видите че имат обхват на честотата на входни импулси -- 1-2кХз. За радиостанции трябва да се използват съвсем различни модули.

Изобщо важно е каква модулация ще се ползва и т.н. .......
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 17:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Anonymous написа:
Явно на никой не му е ясно за какво се говори тук Very Happy

Модулите които показвате в електронинвест са за предаване на данни. С тях глас не може да се предава погледнете пдфа и ще видите че имат обхват на честотата на входни импулси -- 1-2кХз. За радиостанции трябва да се използват съвсем различни модули.

Изобщо важно е каква модулация ще се ползва и т.н. .......


човека постнал темата мисля че иска данни да предава ... а ето и чипа който може се намери от стари Мобифони М68710Н
450-470мгхерца 2вата на 6 волта захранване
Върнете се в началото
Гост






МнениеПуснато на: Сря Яну 11, 2006 17:11    Заглавие: Отговорете с цитат

И дори да немери чипа не вярвам да успее някой да пусне предавателя. Платката е много важна ....
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals