| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 21:00 Заглавие: |
|
|
Това за HR-a са глупости.Сложил съм няма да казвам колко испански ТХОта и мога да кажа че напрактика проблеми с HR не съм имал никога.Айде с едно-две изключения на фона на хиляди...
Виж ако е някое люто китайско менте на HR-a-отделен въпрос.
Между другото не знам и какво не харесваш HR6311 като и от него съм сложил поне 10 без грижи...
P.S.А разбрах.В случая иде реч за менте. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 22:23 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | Това за HR-a са глупости.Сложил съм няма да казвам колко испански ТХОта и мога да кажа че напрактика проблеми с HR не съм имал никога.Айде с едно-две изключения на фона на хиляди...
Виж ако е някое люто китайско менте на HR-a-отделен въпрос.
Между другото не знам и какво не харесваш HR6311 като и от него съм сложил поне 10 без грижи...
P.S.А разбрах.В случая иде реч за менте. |
Чудно защо ми изчезна топика Така е .Тв-то е на мой приятел и ми е много неудобно защото пак е при мен.Китайчето свърши Търсих но пак ми предлагат същото.И ТЪЙ
Модерирано от RC
При следващият ти пост от такъв вид ще получиш и бан освен, че ще изчезне.
На всеки по колко пъти персонално трябва да се напомня кой бутон за какво е  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 22:46 Заглавие: |
|
|
Първо си откоригирай горния пост и се запознай с правилата с кой бутон се отговаря.
| Danev написа: | Чудно защо ми изчезна топика |
Кой "топик"?
За другото така и не разбрах за какво конкретно говориш-ако е за HR6311(мога само да гадая)-пусни един гугъл-има го свястно и сугурация работещо.В Асво примерно.HGто му също работи добре(2219).
А и за тия Blaupunkt-ските червените ТХОта си има и други тънкости,които вероятно не си спазил.Но нека да не се отплесваме от темата.
Ако те интересува-пусни тема за това HR6311 (или си повдигни старата тема от 2004та)или на ЛС. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 23:13 Заглавие: |
|
|
Длъжен ли е всеки един да ги знае тия тънкости.Не е ли редно да извадиш едното да сложиш другото и всичко да е ОК Според мен е така що се отнася до червените ще ти пиша на ПС но и тъй не е
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 23:27 Заглавие: |
|
|
Уфф,те големи тънкости-гледа се целия номер на ТХОто,който понякога за тия червените е доста дълъг.
HR6311 е аналог на 8667 210311 само.Оригиналното сигурно ли е че е такова?
Като имаш на предвид че има и трафове които след 8667 210311 имат на същия ред още 4-5 цифри или надпис Pxxx и никой не ти гарантира от HR че са аналози.ТХОто е аналог точно и само на 8667 210311 без повече надписи след това.
За останалите човек си бере гайлето и действа на своя глава.Въпреки че в повечето случаи стават.
Примерно-
8667 210524 HR6309
8667 210524 730 HR6334
8667 210524 730733 HR6334
8667 210524 P002 HR6344
8667 210524 P102 HR6334
На това има и още версии,за които испанеца нищо не пише-и слагаш на своя глава.
Второ-мисля че достатъчно точно и ясно ти се каза в оная тема че няма такова чудо дето на него си пише и HR и FBT едновременно и че си попаднал на менте.
Трето-казах ти и къде има свястно.
Така че считам дебата за приключен.Моля да не се отплесваме повече от темата. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Danev Опитен потребител

Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 156 Местожителство: България
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 23:48 Заглавие: |
|
|
Не мога да разбера що се дрънкаме за това ТХО че продават ментета това се е така Хвана ме Яд защото и 100лв да исипеш в нашата държава пак менте ще вземеш  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Сеп 12, 2008 23:51 Заглавие: |
|
|
Какви 100лв бре човек-казах ти HR6311 на малко над 40лв работещ в асво и HG на 10лв работещо...
И въобще-не виждам да "се дрънкаме"-просто ти обяснявам че в много случаи вината не е единствено и само в ментетата.Много е лесно да казваме че всичко което не можем да си обясним защо е възникнал проблема е заради менте-но не винаги е така  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nia Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2008 Мнения: 238 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Съб Сеп 13, 2008 9:30 Заглавие: |
|
|
| Имам HR6311 чисто ново-25лв.Ако не ти е скъпо пиши на лични. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|