Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Зарядно за акумулатор помощ за схемата
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lz1wvm
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Апр 2007
Мнения: 278
Местожителство: в Гората

МнениеПуснато на: Нед Окт 24, 2010 19:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Моето зарядно е по същата схема.Трафа дава 21 волта.Зарядния ток е до 15 ампера.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Techmaniac
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 27 Окт 2009
Мнения: 1150
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Окт 24, 2010 20:43    Заглавие: Отговорете с цитат

ELP написа:
А относно зарядното проблема е ниското напрежение ,понеже схемата е еднополупериодна ....... Wink
коя е еднополупериодната схема !!!???? След Грец ще има импулси с амплитуда 24х1.41 волта
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BUJO_
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 41

МнениеПуснато на: Нед Окт 24, 2010 22:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Закачам днеска на трафа грец и един резистор 0,1 Ома 10W, за да измеря тока. На презен ход имах 14,4V променливо от трафа, при 10A ток с закачен акумулатор имах 13,7V промениливо пак измерени на вторичната на трафа Shocked Мерих напреженията няколко пъти и с различни уреди да няма грешка. Кабелите не са много дебели и за 10А ток си стоплиха малко. Имам чувството, че трафа ми прави някаква мизерия. Стария собстеник спомена, че има някакъв проблем Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bvgdzk
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 31 Авг 2008
Мнения: 549
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон Окт 25, 2010 2:12    Заглавие: Отговорете с цитат

ELP написа:
Относно зареждането на акумулатора в автомобила - кви 30А кви 5лв. ,тока на зареждане си е номинален и се гарантира от реле -регулатора ,а останалия отива по консуматорите . Затова не си мислете ,че ако карате без..
преди да е свалЯл плюсовата клейма от акумулатора и измервал напрежението от атенюатора.Нека го направи и да помисли защо диодите в алтенюатора са за около 30А е дали не е възможен такъв ток прри добре резреден акомулатор.
_________________
няма сложни неща в техниката-трябва само да се досетиш и да ги направиш
акъл -полезен ми дай ---------пари сам ще си направя
Обучение за работа с PROTEL99
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Петров
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 1246
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Окт 25, 2010 4:05    Заглавие: Отговорете с цитат

BUJO_ написа:
Закачам днеска на трафа грец(

Можеш да спреш до тук с безумните си опити да направиш нещо! На предната страницав края един колега ти беше написал нещо, ти прочете ли го разбра ли какво ти пише или се кефиш че тук си намерил читатели на простотиите ти?

ПП колегата е елп
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 6933
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 25, 2010 18:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
преди да е свалЯл плюсовата клейма от акумулатора и измервал напрежението от атенюатора.Нека го направи и да помисли защо диодите в "а са за около 30А е дали не е възможен такъв ток прри добре резреден акомулатор.

Леле леле ,ти разбираш ли какво си написал ? Какъв е тоя "атенюатор" , "алтенюатор" ,"акомулатор" ,колега има си правописна проверка на форума ,ползвай я ! И не разбра ли ,че тока от 30А отива за фарове ,отопление ,запалване и.т.н консуматори в колата ,не в акумулатора .
Вярно е ,че напрежението е пулсиращо двуполупериодно ,но защо си мисля ,че имаше подобна схема с еднополупериодно изправяне . Пък то 10 А добре ,ами пада върху тиристора броиш ли го ? BTW ето и руския вариант с обяснен избор на напрежения и елементи (руски де ) Радио бр.11 2001 г.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
jjjjjk
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2009
Мнения: 306

МнениеПуснато на: Сря Окт 27, 2010 10:15    Заглавие: И аз с подобен въпрос Отговорете с цитат

Най-простото зарядно устройство за мен е Траф+Грец и стабилизатор Smile
Та смятам да си го направя по посоченият начин-Траф и една схемичка Грец, която не вярвам да излезе много скъпа.
Някакъв коментар по това има ли?
Идеята в случая е-По-простото е по-добро, защото зарядното може да му се наложи да преживява всякакви неблагоприятни фактори и не искам разни изгъзици да ми прави.
Отгоре на всичкото, ако дам повече от 30-40лв-То е нерентабилно.
Едно готово струва толкова/Е, китайче, но../
Търси се възможно най-евтино и безпроблемно решение, което да може да устоява на неблагоприятни фактори.
Когато се прави нещо, все пак трябва да се прави с оглед на рентабилността.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 6933
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 27, 2010 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

НАй скъпото ти е трафа ,ако имаш вече ,останалото са дреболии . Аз лично смятам ,че зарядното трябва да щади и акумулатора ,това най простото няма да го прави . Доскоро и аз ползвах само траф и грец ,обаче заряда ставаше бавно (с качване напрежението на акумулатора тока пада) ,няма защита от късо и обръщане поляритета и.т.н. Сега ползвам просто тиристорно с PUT транзистор ,което освен че регулира тока ,изключва заряда при достигане зададено напрежение също така без включен и то с правилен поляритет акумулатор не потегля ,следователно не се бои и от късо. Схемата е проста и е обсъждана многократно в подобни теми ,частите за нея са не повече от 5 лева .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
jjjjjk
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2009
Мнения: 306

МнениеПуснато на: Сря Окт 27, 2010 18:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема е, че траф няма...
Мислех днес да проверя колко ще ми излезе, но нямах възможност.
Колко долу-горе ще ми излезе?
От там нататък схемата ми е елементарна и ще направя набързо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
penkeler
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2006
Мнения: 338
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Окт 28, 2010 0:47    Заглавие: Отговорете с цитат

jjjjjk написа:
...Траф+Грец и стабилизатор...

Ако търсиш най простото решение, при правилно потбран траф, (не повече от 14.5V) не ти е нужен стабилизатор, а само едно съпротивление (5 - 6 витки от реотан около 1мм.) за да ти ограничава тока в началото на заряда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals