 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Ное 27, 2007 22:29 Заглавие: |
|
|
| То не е друго каналче ами същия обаче за суба са вързани мостово две 2030 !При смяна се сменят и двете без експерименти !Питай колегите от форума ако не вярваш! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 27, 2007 22:30 Заглавие: |
|
|
Значи сичко вече е ок и до колкото втория канал крайното стапало и то беше изгоряло но и едната патечка беше се прекаснала но с едно мосче от жичка и е вече на 6 и сега му се радвам може да закриете темата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NqKoIii Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 27, 2007 22:36 Заглавие: |
|
|
То субъферчето си свири то е 4+1 и кам него се вразват колонките и там кам колонките два канала изпушиха но сичко вече е на ред  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dtmf Опитен потребител

Регистриран на: 17 Сеп 2005 Мнения: 391
|
Пуснато на: Сря Ное 28, 2007 0:39 Заглавие: |
|
|
| borko 30 написа: | | Аз също мисля че е TDA2030,защото сам сменял чип с такива подобни на твойте надписи на домашно кино елит мисля че беше.Защо мислиш че чипа не е този -твоя как изглежда ,с колко извода е ,да няма и друго прецакано в схемата !Имай в предвид че в повечето субове които съм правил канала са суба е с две 2030 вързани мостово ,така че ако този канал ти е повреден сменяй и двете задължително! |
ТДА 2030 е аналога, възможно е да се объркате с ТДА 2003 но едното е с еднополярно захванване, а другото със средна точка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|