| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 20, 2005 10:28 Заглавие: TV Sang модел NR 33B8TL6-NXS |
|
|
| Колеги здравейте!Трябва ми BIN file за паметта(24C08) на този телевизор.Процесора е MSP 3410G B8 V3,а шасито е на Beko(14.2).Благодаря на всички предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Сеп 20, 2005 10:37 Заглавие: |
|
|
Това което сте дали е звуковия процесор.Изпращам Ви паметта,но мисля че телевизора трябва да тръгне и с празна. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 20, 2005 10:57 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Това което сте дали е звуковия процесор.Изпращам Ви паметта,но мисля че телевизора трябва да тръгне и с празна. |
Другата схема,която стои до паметта е TDA 9565H/N1/N31.Това ли е процесора на този модел?Благодаря Ви Димитър,получих e-mail-a,но кой от двата file ще стане за този модел? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Сеп 20, 2005 11:29 Заглавие: |
|
|
Да това е процесора,тези памети за за това шаси 14.2,след като запишете паметта ще се наложи да влезете в сервиз да оправите геометрията.Непременно преди да правите каквото и да е съхранете записа на Вашата памет.Какво искате да правите по телевизора,като съдя по въпросите Ви ми се струва,че е по добре да го занесете на майстор/нищо лично/. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 19:38 Заглавие: |
|
|
Колеги,проклетия Sang най-накрая тръгна след смяна на процесора (TDA9565H) i e2prom-a.Наложи се после корекция на геометрията заради новия e2prom,но всичко е о.к.Dima,благодаря ти за схемата!
P.S: RC,в сервизното меню на този модел TV,освен с бутон "контраст - " от пулт с протокол Philips,или закъсяване на 10 и 17 крак,за което ми писа,от ДРУГАТА тема,се влиза още със следната комбинация:
• PICTURE MENU
• "9301"
• EXIT "0"
Успех на всички!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 20:30 Заглавие: |
|
|
YuniCo, ОК - така да бъде!
Но аз не знам на "оригиналния" пулт да има бутон
Ако не е проблем и ако имаш възможност изпрати ми снимка (картинка) на въпросния пулт с такъв бутон на този адрес:
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 21:11 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | YuniCo, ОК - така да бъде!
Но аз не знам на "оригиналния" пулт да има бутон
Ако не е проблем и ако имаш възможност изпрати ми снимка (картинка) на въпросния пулт с такъв бутон на този адрес:
[email protected] |
RC,на "оригиналния" пулт наистина има бутон MENU (не е точно PICTURE MENU,както бях писал по-горе,но да не издребняваме!!!).Върши същата работа!Не го приемай лично .Изпращам ти picture на e-mail-a. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 22:13 Заглавие: |
|
|
YuniCo, ще го погледна!
Но е добре когато се казва нещо В ТОЗИ ФОРУМ нещата да бъдат по-истински и достоверно проверени.
Аз също не съм привърженик на "издребняването", но ,много ми се иска когато се публикува "НЯКАКВА ИНФОРМАЦИЯ" тя да е малко по-достоверна (и проверена).
Нищо лично!
Последната промяна е направена от RC на Пет Сеп 23, 2005 10:58; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 23:51 Заглавие: |
|
|
Виж сега RC какво ще ти кажа и с този отговор мисля да прекратя този спор.Това което сам казал в този форум,или по-точно в определената тема е било мисля достатъчно точно и проверено,както сам се изразяваш.Ако се поразровиш малко във форума и си видиш някой от отговорите ти,сам ще си откриеш някои несъответствия(неточности),така,че всеки допуска понякога грешки.Не е необходимо още веднъж ти казвам,да се "издребнява" всеки път.Наистина прекратявам спора,защото започваме да водим в класацията ВИДЯНА ТЕМА и мисля,че тук не му е мястото за това.НИЩО ЛИЧНО!
P.S:RC,ако искаш да си поговорим,в профила си имам yahoo messenger,ще се радвам ако наистина искаш да ми кажеш още нещо интересно,но не по този начин.Поздрави! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|