Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Помогнете за DVD ELITE pv - 390x

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Malkia
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 01 Юни 2006
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Пон Юни 26, 2006 22:52    Заглавие: Помогнете за DVD ELITE pv - 390x Отговорете с цитат

Зна4и проблема е следния, клиента си свалил от интернет някъкъв софтуер за това двд на диск, и го пуснал в двд то и до тука в момента само свти подсветката на дисплея не иска и да извади диска наи вероятно се е изтрила паметта, някои знае ли от каде мога да намеря софтуер и как да го запи6а.а ина4е двд то е 4исто ново, модела е pv-390X
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venelin
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2004
Мнения: 1664
Местожителство: Zlatograd

МнениеПуснато на: Вто Юни 27, 2006 10:28    Заглавие: Отговорете с цитат

на руския monitor.net.ru във форума за двд има раздел за чипсетите на ess i zoran там имаше програма за флашване на zoran
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bai_tishan
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005
Мнения: 5792
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Вто Юни 27, 2006 12:53    Заглавие: Re: Помогнете за DVD ELITE pv - 390x Отговорете с цитат

Malkia написа:
Зна4и проблема е следния, клиента си свалил от интернет някъкъв софтуер за това двд на диск, и го пуснал в двд то и до тука в момента само свти подсветката на дисплея не иска и да извади диска наи вероятно се е изтрила паметта, някои знае ли от каде мога да намеря софтуер и как да го запи6а.а ина4е двд то е 4исто ново, модела е pv-390X

Клиента май си ти Wink
_________________
Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост






МнениеПуснато на: Вто Юни 27, 2006 13:29    Заглавие: Отговорете с цитат

несам аз клиента, процесора е на ZORAN 966, има ли някои QFP за вадис 966 версия.
Върнете се в началото
fishev
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2004
Мнения: 1705
Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Вто Юни 27, 2006 13:33    Заглавие: Re: Помогнете за DVD ELITE pv - 390x Отговорете с цитат

Malkia написа:
Зна4и проблема е следния, клиента си свалил от интернет някъкъв софтуер за това двд на диск, и го пуснал в двд то и до тука в момента само свти подсветката на дисплея не иска и да извади диска наи вероятно се е изтрила паметта, някои знае ли от каде мога да намеря софтуер и как да го запи6а.а ина4е двд то е 4исто ново, модела е pv-390X
Като е чисто ново изделие защо не е в гаранционния сервиз
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
YURI
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2003
Мнения: 164

МнениеПуснато на: Сря Юни 28, 2006 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж тук : http://forum.setcom.bg/index.php/topic,26893.0.html
и тук : http://www.elite.bg/Update/PV_390X_update.htm

Успех !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stenli_u
Гост





МнениеПуснато на: Пон Юли 03, 2006 21:22    Заглавие: pv390x Отговорете с цитат

И аз се опитах да ъпдейтна моето ELITE PV390X с новия ъпрейт от страницата на елит и изцяло го скапах. Сега показва само черен екран. Дали може някакси да се оправи?
Върнете се в началото
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005
Мнения: 2352
Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Пон Юли 03, 2006 22:07    Заглавие: Re: pv390x Отговорете с цитат

stenli_u написа:
И аз се опитах да ъпдейтна моето ELITE PV390X с новия ъпрейт от страницата на елит и изцяло го скапах. Сега показва само черен екран. Дали може някакси да се оправи?

Много не смея да поставям дискове с обновяване на софтуера на DVD, ако не съм го прочел предварително от флаша, и евентуално да мога да го възстановя! Ако струваше DVD-to 1200лв. дали ще правите проби за подобряване на програмата за работа , да слагате някакви измислени дискове? Не искайте нещо особено от стока за 70лв. Най малкото, че фирмите залагат капани, за да можеш да си купиш колкото може повече неща! Защо мислите, че копирните апарати имат по няколко предпазителя, които горят? И не само това! Специални системи да изгори еди какво си, след като направи еди колко си копия! А за допълнително, и запис в някакво устройство (памет) за всеки случай! Всичко това, никога не е спряло БЪЛГАРИНА да твори!
Ако имате проблем с качеството на вашата стока, обърнете се към оторизираните органи по този въпрос, било то сервиз или комисията по защита на потребителите! Не си правете проби, без да знаете за какво става въпрос? П.П. Ако някой от модераторите мисли че не съм писал по правилта, да изтрие това мое мнение на секундата!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Окт 2004
Мнения: 3621
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Пон Юли 03, 2006 22:29    Заглавие: Re: pv390x Отговорете с цитат

mitachi написа:
stenli_u написа:
И аз се опитах да ъпдейтна моето ELITE PV390X с новия ъпрейт от страницата на елит и изцяло го скапах. Сега показва само черен екран. Дали може някакси да се оправи?

Много не смея да поставям дискове с обновяване на софтуера на DVD, ако не съм го прочел предварително от флаша, и евентуално да мога да го възстановя! Ако струваше DVD-to 1200лв. дали ще правите проби за подобряване на програмата за работа , да слагате някакви измислени дискове? Не искайте нещо особено от стока за 70лв. Най малкото, че фирмите залагат капани, за да можеш да си купиш колкото може повече неща! Защо мислите, че копирните апарати имат по няколко предпазителя, които горят? И не само това! Специални системи да изгори еди какво си, след като направи еди колко си копия! А за допълнително, и запис в някакво устройство (памет) за всеки случай! Всичко това, никога не е спряло БЪЛГАРИНА да твори!
Ако имате проблем с качеството на вашата стока, обърнете се към оторизираните органи по този въпрос, било то сервиз или комисията по защита на потребителите! Не си правете проби, без да знаете за какво става въпрос? П.П. Ако някой от модераторите мисли че не съм писал по правилта, да изтрие това мое мнение на секундата!

Много точно си го написал, поздравления!
Аз искам само да посъветвам собствениците на гаранционни устройства да не правят нищо по тях, поне докато са в гаранция.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Наско
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2003
Мнения: 69
Местожителство: Червен бряг

МнениеПуснато на: Пон Авг 21, 2006 17:50    Заглавие: PV390x Отговорете с цитат

В това,че тези неща се правят само в гаранционен сервиз сьм напьлно сьгласен,НО аз си купих сьщата техника и:
1.От 5 ДВД диска нито един не трьгна
2.Чете само MP3 i JPEG
3.С клизма прочете един DivX филм и на втория се почви черен екран на ТВ и само подсветката надислпейчето на ДВД-то
и вече един месец чакам от сервиза да направят нещо,но за сега тишина!!!И да уточня не сьм пробвал нещата с ьпдейтите!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals