| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Nikola Kirov Активен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 85 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Юни 26, 2006 12:09 Заглавие: |
|
|
| Ако сега имаш ме интересува че имам клиент за такава. Иначе вече от доста време не се занимавам с търговия с телевизори и нямам интерес. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikola Kirov Активен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 85 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Юли 17, 2006 18:11 Заглавие: |
|
|
| Все още търся един брой такава Нокия. Клиента ми все още е навит за такава. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Юли 17, 2006 20:10 Заглавие: |
|
|
| Nikola Kirov написа: | | Все още търся един брой такава Нокия. Клиента ми все още е навит за такава. |
Аз имам една такава Нокиа с дефектен лицев процесор. Телевизора си работи, но не се управлява от дистанционното. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikola Kirov Активен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 85 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Чет Юли 20, 2006 23:15 Заглавие: |
|
|
| Малко си ми далечко чак в Ямбол. Някъде тук около Стара Загора ако е ме устройва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Юли 21, 2006 20:15 Заглавие: |
|
|
| Nikola Kirov написа: | | Малко си ми далечко чак в Ямбол. Някъде тук около Стара Загора ако е ме устройва. |
Дори и не попита за цената, ще ти я дам за 80 лева работеща.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikola Kirov Активен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 85 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Нед Юли 23, 2006 19:07 Заглавие: |
|
|
Хубаво но това си е телевизор и за да го купя трябва да си го видя и харесам . А не ме устройва да ходя чак до Ямбол за това.
А и зор нямам,просто имам клиент за такава но и да го изтърва не ми е някакъв проблем.
Ако някой дето ми е наблизо има такава Нокия добре,като няма здраве да е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikola Kirov Активен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 85 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пет Авг 04, 2006 21:25 Заглавие: |
|
|
За колегата Георги които ми писа.
Извинявай че ти отговарям тук но като ти отговорих на мейла го изтрих.
Пропуснах да ти кажа че имам и един използван такъв процесор,но напълно работещ. Него изследвах докато си правех развоя. Него мога да ти го дам за 20 лева. Точно същия запис като твоя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пет Авг 04, 2006 22:45 Заглавие: Лицев процесор за Нокиа |
|
|
| Е,комай и аз намерих цяла платка,но съгражданина ти ме изпревари.За сведение и на други нуждаещи се-имам лицевата платка с въпросния процесор и на горната цена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikola Kirov Активен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 85 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Сря Ное 01, 2006 12:22 Заглавие: |
|
|
Вече направих софта ми да поддържа и последната серия на Stereoplus II шасито.
Цената на процесорите я намалям на 25 лева. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Nikola Kirov Активен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2005 Мнения: 85 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Юли 14, 2008 18:18 Заглавие: |
|
|
Версията за Stereoplus II поддържа вече всички модификации на това шаси. Имам още 7 преходни платки. Като свършат няма да правя повече такива процесори. Квото било било   |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|