Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Лицев процесор за Нокиа Стереоплюс Шаси
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nikola Kirov
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005
Мнения: 85
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Юни 26, 2006 12:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако сега имаш ме интересува че имам клиент за такава. Иначе вече от доста време не се занимавам с търговия с телевизори и нямам интерес.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Nikola Kirov
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005
Мнения: 85
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Юли 17, 2006 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Все още търся един брой такава Нокия. Клиента ми все още е навит за такава.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Окт 2004
Мнения: 3621
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Пон Юли 17, 2006 20:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikola Kirov написа:
Все още търся един брой такава Нокия. Клиента ми все още е навит за такава.

Аз имам една такава Нокиа с дефектен лицев процесор. Телевизора си работи, но не се управлява от дистанционното.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nikola Kirov
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005
Мнения: 85
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет Юли 20, 2006 23:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко си ми далечко чак в Ямбол. Някъде тук около Стара Загора ако е ме устройва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Окт 2004
Мнения: 3621
Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Пет Юли 21, 2006 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Nikola Kirov написа:
Малко си ми далечко чак в Ямбол. Някъде тук около Стара Загора ако е ме устройва.

Дори и не попита за цената, ще ти я дам за 80 лева работеща. Idea
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nikola Kirov
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005
Мнения: 85
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Нед Юли 23, 2006 19:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубаво но това си е телевизор и за да го купя трябва да си го видя и харесам . А не ме устройва да ходя чак до Ямбол за това.
А и зор нямам,просто имам клиент за такава но и да го изтърва не ми е някакъв проблем.
Ако някой дето ми е наблизо има такава Нокия добре,като няма здраве да е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Nikola Kirov
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005
Мнения: 85
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пет Авг 04, 2006 21:25    Заглавие: Отговорете с цитат

За колегата Георги които ми писа.
Извинявай че ти отговарям тук но като ти отговорих на мейла го изтрих.
Пропуснах да ти кажа че имам и един използван такъв процесор,но напълно работещ. Него изследвах докато си правех развоя. Него мога да ти го дам за 20 лева. Точно същия запис като твоя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Мар 2004
Мнения: 1403
Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Пет Авг 04, 2006 22:45    Заглавие: Лицев процесор за Нокиа Отговорете с цитат

Е,комай и аз намерих цяла платка,но съгражданина ти ме изпревари.За сведение и на други нуждаещи се-имам лицевата платка с въпросния процесор и на горната цена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Nikola Kirov
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005
Мнения: 85
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 12:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече направих софта ми да поддържа и последната серия на Stereoplus II шасито.

Цената на процесорите я намалям на 25 лева.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Nikola Kirov
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2005
Мнения: 85
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 18:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Версията за Stereoplus II поддържа вече всички модификации на това шаси. Имам още 7 преходни платки. Като свършат няма да правя повече такива процесори. Квото било било SmileSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals