Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Относно българско списание за Електроника
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bobcho
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2005
Мнения: 90
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 01, 2006 18:24    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз това се питам Question то както си го взех 2-ри брой през юни никаде несъм го виждал а и на сайта не мога да вляза Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kocka
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Мар 2006
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Вто Сеп 05, 2006 0:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Сайта http://electronics-bg.com/ ваш ли е?Щото имаше предложение така да се казва,а гледам че сега има такъв сайт?А пък не беше споменато в темата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
quad
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 20 Ное 2004
Мнения: 233
Местожителство: Varna/Targovishte

МнениеПуснато на: Съб Сеп 09, 2006 23:14    Заглавие: Отговорете с цитат

kocka написа:
Сайта http://electronics-bg.com/ ваш ли е?Щото имаше предложение така да се казва,а гледам че сега има такъв сайт?А пък не беше споменато в темата.


Не е "наш", като гледам си е направо представяне/реклама на сервиз.
Постепенно подкарваме http://spoika.info , нo още е рано за официално представяне. Това не е списание, но какво ще излезе ще видим като стане готово, че има още доста проблеми за разрешаване.
_________________
skype:bagybg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kocka
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Мар 2006
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Нед Сеп 10, 2006 17:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано стане един хубав и полезен сайт.А се надявам да има доста статии за нас начинаещите радиолюбители.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Юли 2004
Мнения: 2970
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Нед Сеп 10, 2006 18:47    Заглавие: Отговорете с цитат

kocka написа:
Дано стане един хубав и полезен сайт.А се надявам да има доста статии за нас начинаещите радиолюбители.

Статиите са насочени и към начинаещите, като ще са описани по-подробно принципите на работа на някои устройства, в това число мощните нискочестотните усилватели.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kocka
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Мар 2006
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Пон Сеп 11, 2006 12:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Надявам се сайта да стане готов,защото гледам че още няма информация в него.Може да превеждате статии от английски на Български,от руски на Български.Надявам се да има информация за младият радиолюбител.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
di_rtv
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 10 Ное 2005
Мнения: 239
Местожителство: Dobrich

МнениеПуснато на: Нед Сеп 17, 2006 8:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, търсих го това списание тук в Добрич и не знаеха нищо за него, докато не попаднах на един РЕП в който ми обясниха че са имали първия брой . Оказа се че фирмите за разпространение са няколко и не всички зареждат това списание . Имало го е само там . Sad
Имам въпрос че има ли такова списание или ще разчитаме само на сайта? Ако може някой да ми отговори ще съм му благодарен Very Happy Вече знам от къде да го купя Smile Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Yassen_1
Гост





МнениеПуснато на: Пон Сеп 25, 2006 12:34    Заглавие: Spisanieto 6te produlji da se izdava Отговорете с цитат

Radvame se 4e haresvate na6eto izdanie. Spisanieto 6te produlji da se izdava vupreki serioznite problemi s razprostranenieto. V momenta v redakciqta se izvur6va reorganizaciq vuv vruzka s podgotovkata na vtoro spisanie s razli4na tematika, koeto su4etano s lqtnata otpuska naloji zakusneneto na 3 ti broi. 3 i 4 broi 6te budat combinirani v edin ob6t.
Върнете се в началото
kocka
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 21 Мар 2006
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Пон Сеп 25, 2006 14:24    Заглавие: Re: Spisanieto 6te produlji da se izdava Отговорете с цитат

Здравейте.Сайтът пак не ви работи.Ще проверя дали го има по реповете в Гоце Делчев?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Юли 2004
Мнения: 2970
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Вто Сеп 26, 2006 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

spoika.info няма нищо общо със elcomel.org , освен електрониката
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Страница 13 от 13

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals