Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

разпиновка на аларма за автомобил
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lz3dq
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006
Мнения: 79

МнениеПуснато на: Чет Дек 21, 2006 21:39    Заглавие: разпиновка на аларма за автомобил Отговорете с цитат

търся разпиновка на аларма за автомобил

дистанционно - 3 бутона

на кутията на алармата от долу пише

FCCID: KC2 M258
PROFESSIONAL ALARM CAR SYSTEM

КОНЕКТОРИТЕ СА - 12pin 4pin 6pin за централното който е като гледам релетата вътре

марката не я открих никаде

схема или разпиновка са добре дошли Very Happy
мерси!
_________________
(\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(")
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bai_tishan
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005
Мнения: 5792
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Дек 21, 2006 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Производителя на алармата е SACA (Таиланд).Алармата се казва VENOM kc2 M258.Хайде сега напъни се с GOOOOOOGLE
_________________
Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lz3dq
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006
Мнения: 79

МнениеПуснато на: Съб Дек 23, 2006 0:17    Заглавие: Dah Jiing (Samisen) DJ-M206 Отговорете с цитат

колега от друг форум ме помоли да потърся в БГ форумите......
<Может кто пользует сигналку: Dah Jiing (Samisen) DJ-M206 (или подобную), нужна инструкция или хоть какая инфа. В инете только фотки и никакого описания.
HELP ME PLEEEASE!!!
>
иначе и аз търсих но освен за пройзводителя инфо и оферти да поръчаш 500бр друго няма в gooogleto Laughing
http://www.allproducts.com/manufacture1/dahjiing/dj-m206.html
SACA VENOM http://sacacar.com/venom.htm

мерси за инфото, може да ме насочиш някой друг линк Very Happy

Весели празници!!!
_________________
(\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(")
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lz3dq
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006
Мнения: 79

МнениеПуснато на: Пет Яну 05, 2007 0:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето това е платката на алармата с дистанциононто управление



Проблемът е че реагира на управление от дистанционното единствено когато в синият тример до Т2 има поставена отверка с метална сърцевина и самото дистанционно е на не повече от 2-5см.
Т1 го смених - резултатът е същия. Остава Т2 и на дистанционното има един С2926 да сменя.
Ако някой ме насочи, Smile ще ми спести малко време а и не съм се занимавал толкова много с тези неща.... Exclamation



До последно е работела .....докато е спряла Very Happy и сега само то близо по този начин какго обясних.
_________________
(\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(")
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Пет Яну 05, 2007 8:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам защо си решил да въртиш точно този тример - кондензатор, но обикновенно при такива симптоми проблема е в самия пулт и по-точно в еквивалентния му който се намира м/у двата бутона, който "прави" резонанса с печатната антена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lz3dq
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006
Мнения: 79

МнениеПуснато на: Пет Яну 05, 2007 20:05    Заглавие: Отговорете с цитат

RC, значи да пробвам да настроя синият тример на дистанционното....а този на платката на алармата да не го въртя. По късно ще го пробвам и пиша Smile
мерси
_________________
(\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(")
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Пет Яну 05, 2007 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

При положение, че си развъртял и другия - то нещата стават малко неопределени.
Но не пречи дори и да смениш този в пулта или поне го почисти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
lz3dq
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006
Мнения: 79

МнениеПуснато на: Пет Яну 05, 2007 22:41    Заглавие: Отговорете с цитат

този на пулта го свалих и почистих, резултата е същия. Имам един пулт от една друга аларма /SUN - I/ работеща, извадих от там и пробвах с него тример - резултата е още 5 см повече. Неще и неще Twisted Evil Лошото е че немога да разбера от пулта или платката е.
_________________
(\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(")
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
priidik
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 24 Апр 2007
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Апр 24, 2007 23:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Hi.
I have a same problem.I need DAH JIING DJ-M206 installing instruction.
I try to search internet but nothing.
Can you send me wires connecting schematic that signa.
Thanks.
[email protected]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005
Мнения: 2817
Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Сря Апр 25, 2007 15:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Сигурен ли си,че от трансмитера излиза нормален сигнал?Често при дефектен транзистор се получава същият резултат.Между другото,при разстроени приемник и предавател също ще имаш огромни проблеми.Наскоро се будалках с подобен случай.По незнайни причини честотата на излъчване на трансмитера драстично беше избягала и от близо ловеше явно на някакъв хармоник.След намеса-смяна на 2 кондензатора нещата се оправиха.Просто трябва да се провери честотата на излъчване,за което пък е необходим скенер.Според мен се разходи до някой сервиз за да видят поне дали трансмитера ти работи и то на честотата,която е точната за модела.
_________________
Не е важно кой си,а колко струваш!

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals