| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lz3dq Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 79
|
Пуснато на: Чет Дек 21, 2006 21:39 Заглавие: разпиновка на аларма за автомобил |
|
|
търся разпиновка на аларма за автомобил
дистанционно - 3 бутона
на кутията на алармата от долу пише
FCCID: KC2 M258
PROFESSIONAL ALARM CAR SYSTEM
КОНЕКТОРИТЕ СА - 12pin 4pin 6pin за централното който е като гледам релетата вътре
марката не я открих никаде
схема или разпиновка са добре дошли
мерси! _________________ (\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(") |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Дек 21, 2006 22:32 Заглавие: |
|
|
Производителя на алармата е SACA (Таиланд).Алармата се казва VENOM kc2 M258.Хайде сега напъни се с GOOOOOOGLE _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz3dq Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 79
|
Пуснато на: Съб Дек 23, 2006 0:17 Заглавие: Dah Jiing (Samisen) DJ-M206 |
|
|
колега от друг форум ме помоли да потърся в БГ форумите......
<Может кто пользует сигналку: Dah Jiing (Samisen) DJ-M206 (или подобную), нужна инструкция или хоть какая инфа. В инете только фотки и никакого описания.
HELP ME PLEEEASE!!!
>
иначе и аз търсих но освен за пройзводителя инфо и оферти да поръчаш 500бр друго няма в gooogleto
http://www.allproducts.com/manufacture1/dahjiing/dj-m206.html
SACA VENOM http://sacacar.com/venom.htm
мерси за инфото, може да ме насочиш някой друг линк
Весели празници!!! _________________ (\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(") |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz3dq Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 79
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 0:00 Заглавие: |
|
|
Ето това е платката на алармата с дистанциононто управление
Проблемът е че реагира на управление от дистанционното единствено когато в синият тример до Т2 има поставена отверка с метална сърцевина и самото дистанционно е на не повече от 2-5см.
Т1 го смених - резултатът е същия. Остава Т2 и на дистанционното има един С2926 да сменя.
Ако някой ме насочи, ще ми спести малко време а и не съм се занимавал толкова много с тези неща....
До последно е работела .....докато е спряла и сега само то близо по този начин какго обясних. _________________ (\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(") |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 8:49 Заглавие: |
|
|
| Не знам защо си решил да въртиш точно този тример - кондензатор, но обикновенно при такива симптоми проблема е в самия пулт и по-точно в еквивалентния му който се намира м/у двата бутона, който "прави" резонанса с печатната антена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz3dq Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 79
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 20:05 Заглавие: |
|
|
RC, значи да пробвам да настроя синият тример на дистанционното....а този на платката на алармата да не го въртя. По късно ще го пробвам и пиша
мерси _________________ (\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(") |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 20:16 Заглавие: |
|
|
При положение, че си развъртял и другия - то нещата стават малко неопределени.
Но не пречи дори и да смениш този в пулта или поне го почисти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz3dq Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 79
|
Пуснато на: Пет Яну 05, 2007 22:41 Заглавие: |
|
|
този на пулта го свалих и почистих, резултата е същия. Имам един пулт от една друга аларма /SUN - I/ работеща, извадих от там и пробвах с него тример - резултата е още 5 см повече. Неще и неще Лошото е че немога да разбера от пулта или платката е. _________________ (\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(") |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
priidik Нов потребител

Регистриран на: 24 Апр 2007 Мнения: 1
|
Пуснато на: Вто Апр 24, 2007 23:19 Заглавие: |
|
|
Hi.
I have a same problem.I need DAH JIING DJ-M206 installing instruction.
I try to search internet but nothing.
Can you send me wires connecting schematic that signa.
Thanks.
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Сря Апр 25, 2007 15:57 Заглавие: |
|
|
Сигурен ли си,че от трансмитера излиза нормален сигнал?Често при дефектен транзистор се получава същият резултат.Между другото,при разстроени приемник и предавател също ще имаш огромни проблеми.Наскоро се будалках с подобен случай.По незнайни причини честотата на излъчване на трансмитера драстично беше избягала и от близо ловеше явно на някакъв хармоник.След намеса-смяна на 2 кондензатора нещата се оправиха.Просто трябва да се провери честотата на излъчване,за което пък е необходим скенер.Според мен се разходи до някой сервиз за да видят поне дали трансмитера ти работи и то на честотата,която е точната за модела. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|