Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Схема за 20-пиновата букса на Pioneer KE 3700 QR

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
batececo
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 16 Апр 2007
Мнения: 5
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 16, 2007 14:45    Заглавие: Схема за 20-пиновата букса на Pioneer KE 3700 QR Отговорете с цитат

Здравейте, някой може ли да ми каже от къде мога да си купя преходник от 20-пиновата букса на Pioneer KE 3700 QR или от къде да намеря User Manual за въпросния касетофон? Прерових нета с помощта на чичо Гугъл, но без успех Sad

Намерих из нета само на KEH-1010QR и на KE-1700SDK, мисля че е такава като на KE-1700SDK, от къде мога да си закупя такова чудо на инженерната мисъл Question Arrow
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 27 Апр 2005
Мнения: 587
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Апр 16, 2007 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/
в ляво на Kieszeniowe има няколо 20 пинови Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
batececo
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 16 Апр 2007
Мнения: 5
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 16, 2007 15:20    Заглавие: Отговорете с цитат

stefp, страшно много ти благодаря!
Страхотен сайт!
Това ще да е буксата. Въпроса е дали се гледа женската (на касетофона) или мъжката...
Според мен това е женската - на самия касетофон...

А някой има ли представа такава букса (само че мъжка) от къде може да се намери?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
batececo
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 16 Апр 2007
Мнения: 5
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Апр 18, 2007 13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

А някой да знае от къде мога да се сдобия с въпросната букса? Обиколих няколко подобни магазинчета - имат само 5-6 вида (най-разпространените) и дотам Crying or Very sad

Замислям се за Електронинвест и Пулсатор... някой да се сеща от къде може да се намери такава специфична букса?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
G_ANEV
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Окт 2003
Мнения: 1409
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 18, 2007 17:20    Заглавие: Отговорете с цитат

batececo написа:
А някой да знае от къде мога да се сдобия с въпросната букса? Обиколих няколко подобни магазинчета - имат само 5-6 вида (най-разпространените) и дотам Crying or Very sad

Замислям се за Електронинвест и Пулсатор... някой да се сеща от къде може да се намери такава специфична букса?
Написах ти нещо на личния .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
batececo
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 16 Апр 2007
Мнения: 5
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 14:16    Заглавие: Отговорете с цитат

След дълго ходене по мъките не можах да намеря съответната букса и се справих с проблема като сам си запоих кабели за пинчетата.
Възникна друг проблем:
Пробвах касетофона вкъщи, захранвам го от акумулатор, аудиоизходите ги вързах на входа на един стар домашен касетофон. Радиото и касетфона бачкат перфектно. Така единия канал се чуваше добре, а другия съвсем леко. Мен това не ме притеснява, важното е да изкара звук. Обаче възникна един проблем:
Проблема е, че ако не се минават аудиоизходите през усилвател (а този на домашния касетофон е слаб - около 3-4-5 вата, въпреки това върши работа) нищо не се чува. Т.е. като се монтира в колата - няма звук, а вкъщи през касетофона - няма проблеми (само досадния брум, но той си е от домашния касетофон)
Замислям се да си взема един НЧУ от неомонтана за 6-7 лева 2х22, примерно, който се захранва с 14,4 волта и се чудя дали ще ми реши проблема. Касетофона съм го взел от познат и след като му разкостих буксата на пиновете няма как да му го върна, а не ми се дават 20 лева за ремонт, защото самия касетофон струва толкова...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals