Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Правна консултация
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ShaGratH^
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2006
Мнения: 453
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 20:12    Заглавие: Правна консултация Отговорете с цитат

Бясен съм!Преди месец закупих аудио техника от един тъп оказион.На втората седмица прехваления усилвател даде фиръ.Тази вечер отварям "невероятните" колони защото дочух някакво пристъргване.Ами какво да ви кажа щях да получа инфаркт!Гофрите и на двата басови говорителя станали на ла*но и се късат само като докоснеш, високочестотните-прекъснали и двата.Мале дигнах кръвно!Изрода се е подиграл с мен и най-нагло прибра паричките дето се трепах за тях.Уж гледах гледах преди да купувам, а то гледай.Та въпроса ми е мога ли да получа някакво възмездие, да си искам парите или незнам....Ако трябва и до Агенция за защита на потребителите ще се обърна!Просто много мразя някой да се подиграва Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
old4
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Апр 2006
Мнения: 4796

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще трябва да пиеш 1 студена вода Crying or Very sad освен ако са ти дали някаква гаранция на което не вярвам.Другото решение е тояга ама знае ли се Wink

Последната промяна е направена от old4 на Сря Сеп 26, 2007 20:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dima
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 04 Май 2003
Мнения: 6530
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

С гаранция ли го закупихте,все пак са минал един месец?
_________________
Димитър
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ShaGratH^
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2006
Мнения: 453
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох няма гаранция...ще се трепем май Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
borko 30
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Яну 2007
Мнения: 558
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Чрез съд няма да стане !!!Дай някой лев на биячи да го ступат ама здраво и това ще ти е утехата!Той щом си знае осрания гъз няма да се оплаче-сигурно няма да му е за сефте!Повечето лайнари от такива магазини и заложни къщи са мошеници и знаят риска и са свикнали на последствията(БОЙ) от хора на място на които без да искат са попаднали в алъшвериша ,така че не се притеснявай никой няма да ти потърси сметка след това!Успех и не се отказвай Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ShaGratH^
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2006
Мнения: 453
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 20:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Еех мъка.Седя сега и мисля-хубаво да го дам на ремонт усилвателя (тури ги 30 лв) да купя две гофри и две ВЧ-стигнат 50...викам си на ум "майната им на парите".Лошото е после колко тъпо се чувстваш, че си прее*ан от мазен, лицемерно-подло учтив чичка.На никой го не пожелавам!Дано никога не ви идва на главата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
borko 30
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 11 Яну 2007
Мнения: 558
Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 20:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе послушай ме бе човек!Заеби ги говорителите!Накажи го и ще видиш как ще се почувстваш!!! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ShaGratH^
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2006
Мнения: 453
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 21:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Абе послушай ме бе човек!Заеби ги говорителите!Накажи го и ще видиш как ще се почувстваш!!! Wink
Нека да помисля до утре.Нали знаеш.. било по мъдро от вечерта Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
showMANiak
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Авг 2004
Мнения: 1094
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 21:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе по-мъдро,бой му е майката Evil or Very Mad
И аз веднъж изгорях така (по друг начин и предполагам за доста по-малко пари) и знам какво е Twisted Evil
Една гора бой и да му дойде акъла Evil or Very Mad
_________________
Може и да бъркам.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Сря Сеп 26, 2007 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

ShaGratH^ написа:
Еех мъка....Лошото е после колко тъпо се чувстваш, че си прее*ан от мазен, лицемерно-подло учтив чичка...

Не е мъка, а ще ти е за урок.
Да те питам нещо:
-Защо си тръгнал да купуваш от там? След като е повече от ясно, че нещата от подобни магазини или са със съмнително качество или със съмнителен произход!
-Термина "as is" познат ли ти е? Важи с пълна сила за подобни магазини.
-Една стока струва точно толкова за колкото може да се продаде. След като си преценил, че това те устройва (а най-вероятно заради съществото на магазина си живял с мисълта, че си на "далавера") какъв е проблема? Продавача - "мазен, лицемерен, подло-учтив ...." си е свършил добре своята "работа". А най-вероятно той едва ли е и собственика, така че си е заработил част от заплатата. (Не го защитавам, но той си върши работата)
-Някой да те е карал насила да го купиш точно това и точно от подобен магазин?
-Я си представи и друга ситуация - техниката "перфектна", но дойдат "хората с пагони" и я изземат защото била крадена???
Ама ти си бил платил - и какво от това?
Кого ще ходиш да "биеш" тогава?

Айде стига, кога ще се научите, че еФтиното излиза скъпо?

Какъв е проблема да отидеш и да я заложиш пак? Там или на друго място. Може да попаднеш и на "по-мазен чичка" и току виж станала "далаверата". При хипотетичната ситуация, че я продадеш на този или друг оказион за повече пари отколкото си дал ще се сърдиш ли? Щото хора всякакви и ценностни системи - също.
Или ще стоиш пред магазина и като видиш, че някой я изнася ще му кажеш колко се е минал и да я връща докато е време???
Така, че наистина помисли. Вече първосигнално си действал.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals