| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bm21 Нов потребител

Регистриран на: 08 Окт 2007 Мнения: 1
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 21:17 Заглавие: Пералня Indesit WG432TX - тракане при въртене на барабана |
|
|
Като се върти барабана на пералнята се чува тракане и стържене. Предполагам, че нещо се е мушнала между казана и барабана. Как да отворя казана, за да видя какво става? До сега съм направил следното:
1. Изключени вода и ток.
2. Махнати горен и заден капак на пералнята.
3. Свалена планка от задната страна на пералнята. /Към нея се застопорява казана при транспортиране.
4. Свален ремък.
5. Свален обръча, който притиска уплътнението за задния капак на казана.
Е сега вече се чудя какво трябва да направя, за да махна тоя заден капак. Зад колелото, на което се закача ремъка се виждат 6 болта. Те ли крепят тоя пусти заден капак или просто от притискането се е лепнал към гуменото уплътнение между него и казана. Който е разглабял такова нещо да подсказва. Не ми се ще да си създавам допълнителна работа и неприятности. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 21:38 Заглавие: |
|
|
Още един майстор . Приятелю това отзаде е лагерно тяло и ако не си наясно бая ще се потрудиш . Сигурен ли си ,че шума не е от разбити лагери . Дърпай смело докато се разлепи уплътнителя и после пиши какво още се е скъсало . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 21:57 Заглавие: |
|
|
Да не звуча нахално ама винагги съм мислел че форума служи за това
колеги или да се изразя по просто хора РАБОТЕЩИ в една и съща сфера да си обменят идеи или дефекти с които са се сблъсквали,а не да обучават някои които гледат да спестят 10 лв.Логиката е лесна ще пиша и те ще ми кажат и всичко е ок. Мисля че за титоляра на темата ще е по лесно и финансово изгодно да потърси ппомощ от сервиз за дадения вид техника. Едно изделие се ремонтира по лесно преди да се разбие |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 22:39 Заглавие: |
|
|
Такива като питащия неможеш ги убеди да се спрат . От тук нататък ще започне питане за всичко къде е съсипано и накрая -кажете ми къде наоколо има читав сервиз . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
БМ21 Гост
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 14:13 Заглавие: |
|
|
Проблемът е решен. Темата може да се затваря.
Всички, които са се родили научени - извинявайте за отнетото ви ценно време.
Благодаря на bamze за помоща!
Читавите сервизи ги знам къде са. Когато ми стане изгодно да дам 85 лв. за 2 часа работа при изваждането на една безопасна игла, вервайте ми - ще ги потърся. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 14:18 Заглавие: |
|
|
| БМ21 написа: | | Когато ми стане изгодно да дам 85 лв. за 2 часа работа при изваждането на една безопасна игла, вервайте ми - ще ги потърся. |
Айде,айде-на подобни приказки и дебати "кой колко взема" и
"кой колко трябва да взема според клиента"-сме се наслушали...
| БМ21 написа: | | Темата може да се затваря.. |
След този обрат определено ще се възполвам от предложението ти,преди да е станало късно. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|